نصب پنجره دو جداره در آمل | ۵ نکته مهم که قبل از تصمیم باید بدانید چیست؟ + تعرفه سال ۱۴۰۰

تعرفه نصب پنجره دو جداره در آمل و هزینه نصب پنجره دو جداره در آمل | کد تخفیف + چطور انتخابی عالی کنیم؟ + بهترین متخصص‌ها

از برتری‌های نصب پنجره دو جداره در آمل می‌توان به تنوع بالا در بازشوها و غیر قابل اشتعال بودن اشاره کرد.

پنجره‌های دوجداره از برون رفت هوا جلوگیری می‌کند درنتیجه نصب پنجره دو جداره در آمل باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مصرفی می‌شود.

از برتری‌های نصب پنجره دو جداره در آمل می‌توان به تنوع بالا در بازشوها و غیر قابل اشتعال بودن اشاره کرد.

معمولا، فاصله‌دهنده‌ها پر شده و یا حاوی ماده خشک‌کنندگی هستند تا رطوبت به دام افتاده در فضای گاز در حین ساخت را از بین ببرد.

فاصله بین هر دو صفحه و تغییرات دمایی از عوامل موثر بر طول عمر پنجره دوجداره است.

پنجره‌های دوجداره در چند حالت مختلف و متمایز مانند حالت سایبانی، حالت آکاردئونی و... باز و بسته می‌شوند. برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی ماهانه از پنجره‌های دوجداره استاندارد استفاده کنید.

خلا یا گاز پر شده بین صفحات پنجره دوجداره برای کاهش انتقال حرارت استفاده می‌شود.

فاصله‌دهنده در پنجره دوجداره قطعه‌ای است که دو صفحه شیشه‌ای را در یک سیستم عایق‌بندی شیشه‌ای از هم جدا می‌کند و فضای گاز بین آنها را آب‌بندی می‌کند.

برای جذب رطوبت و بخار هوا در پنجره‌های دوجداره از صفحات خشک‌کن استفاده می‌شود.

در صورت مشابه نشت آب و ترک در شیشه باید سریعا پنجره دوجداره تعویض شود.

پنجره دوجداره شفاف و لایه‌بندی شده با یک پوشش بازتابنده از انواع پنجره دوجداره است.

تعرفه نصب پنجره دو جداره در آمل

در نتیجه فرآیند‌ هدایت، هوای بین شیشه‌ها به عنوان عایق عمل می‌کند و فرار گرما از بیرون را خیلی دشوار می‌کند. پنجره دوجداره و سه جداره خیلی مستحکم‌تر از پنجره‌های سنتی یک لایه است.

از بین بردن نویز خارجی و کاهش جریان دما از وظایف فضای بین دو صفحه پنجره دوجداره است. (بهترین نصب پنجره دو جداره در آمل)

فرآیند هدایت در پنجره دوجداره یعنی انتقال گرما بین مولکون‌های هوا در نتیجه سرعت بالای آنها.

ضخامت شیشه‌های پنجره دوجداره در حدود ۳ تا ۱۰ میلی‌متر باید باشد. فرآیند هدایت در پنجره دوجداره باعث دشوار شدن فرار گرما از محیط می‌شود.

نصب پنجره دو جداره در آمل
نصب پنجره دو جداره در آمل

هزینه نصب پنجره دو جداره در آمل

برای از بین بردن رطوبت موجود در بین شیشه‌های دوجداره از ماده خشک کننده استفاده می‌شود. به پنجره‌های دوجداره Double glazed نیز گفته می‌شود البته پنجره سه یا چهار جداره نیز رواج دارد. (بهترین نصب پنجره دو جداره در آمل)

به طور کلی نصب پنجره دو جداره در آمل و پنجره‌های سه جداره باعث کاهش صدا، عایق حرارتی، محافظت در برابر دزدی، ایجاد حریم شخصی و اندک کردن شدت تابش نور خورشید می‌شوند.

پنجر‌ه دوجداره صدا را تا ۴۰ دسی بل کم می‌کند و پنجره سه جداره تا ۵۵ دسی‌بل عایق صوتی است.

وزن قاب پنجره و شیشه پنجره‌های دوجداره سنتی باعث می‌شود جایگذاری در طبقه فوقانی ساختمان‌های بلند کاری دشوار باشد که نیاز به صعود مکرر از نردبان با هر پنجره و تلاش برای نگه داشتن پنجره در محل برای اطمینان از گیره‌های نگهدارنده در اطراف لبه‌ها باشد.

ضعف عظیم فاصله‌دهنده‌های فلزی در پنجره دوجداره انتقال گرما از طریق این پنجره‌‌هاست. (بهترین نصب پنجره دو جداره در آمل)

صفحات خشک‌کن در پنجره دوجداره وظیفه جذب نم و بخار را داراست.

کاهش صدا، محافظت در برابر دزدی، عایق حرارتی و... از مزیت‌های نصب پنجره دو جداره در آمل است.

برای جدا کردن دو صفحه شیشه‌ای در پنجره دوجداره از فاصله‌دهنده استفاده می‌شود.

فولاد و آلومینیوم به خاطر قدرت بالا و قیمت پایین جزو اولین فاصله‌دهنده‌های استفاده شده بوده‌اند. مقاومت در برابر انتقال انرژی در پنجره‌های دوجداره را با R اندازه‌گیری می‌کنند. ارتقا عایق صوتی در پنجره‌های دوجداره کاری ساده است تنها کافیست از روکش مخصوص شیشه استفاده کنید.

مقدار مقاومت در برابر انتقال انرژی را با R در پنجره‌های دوجداره اندازه‌گیری می‌کنند. پنجره‌های دوجداره (IGU) با شیشه در محدوده ضخامت ۳ تا ۱۰ میلی‌متر یا بیشتر در کاربردهای ویژه تولید می‌شوند. یک فروشنده شیشه ساکن شهر نیویورک اولین سازنده پنجره دوجداره بوده است.

درخواست نصب پنجره دو جداره در آمل

نصب پنجره دو جداره در آمل برعکس نصب پنجره‌های دوجداره سنتی کاری ساده‌ و سریع‌ است به همین دلیل پنجره دوجداره به پنجره سنتی ارجحیت دارد.

برای بهره‌مندی از عایق سرما و گرما، استحکام بالا در برابر زلزله و دزدی، حفاظت از محیط زیست و... برای نصب پنجره دو جداره در آمل اقدام نمایید. پنجره دوجداره معمولا از آلومینیوم، پی‌وی‌سی و چوب ساخته می‌شود.

فاصله‌دهنده‌های ما بین پنجره‌های دوجداره که از جنس فلز هستند گرما را انتقال می‌دهند و توانایی پنجره دوجداره را برای کاهش جریان گرما تضعیف می‌کند مگر اینکه فلز از حیث حرارتی بهبود یافته باشد.

نصب پنجره دو جداره در آمل
نصب پنجره دو جداره در آمل

به دلیل آنکه در پنجره‌های دوجداره امواج صوت باید از لایه‌های شیشه بیشتری رد شوند این امر باعث کاهش شدت صدا و حذف آن می‌شود.

نصب پنجره دو جداره در آمل از داخل منزل میسر است که این امر کار نصب این نوع پنجره‌ها را ساده‌تر کرده است. پنجره‌های دوجداره به چندین روش مختلف عایق‌بندی می‌شوند. برای مثال داشتن دو صفحه شیشه‌ای فرار گرما را دشوارتر می‌کند.

لایه‌های اصلی پنجره دوجداره شامل پنل شیشه، مهر و موم اولیه، مهر ثانویه، حفره و نوار فضا است. پنجره دوجداره و سه جداره در برابر صدا بسیار خوب کار می‌کنند زیرا به جهت وجود لایه‌هایی که داراست صدا باید از صفحات شیشه‌ای عبور کند که این امر مقاومت موج صدا را تضعیف می‌کند. این بدان معنی است که با گذشت زمان محیطی ساکت و آرام خواهید داشت.

قدرت خنثی‌ کردن صدا در پنجره دوجداره تا ۴۰ دسی بل است. پنجره‌های دوجداره در مصرف انرژی ماهانه شما صرفه‌جویی بالایی را ایجاد می‌کند. - بهترین نصب پنجره دو جداره در آمل.

پنجره‌های سنتی دوجداره قدیمی وزن زیادی داشتند که این امر نصب این نوع پنجره‌ها را به کاری دشوار تبدیل کرده بود.

فضای بین دو صفحه شیشه‌ای پنجره دوجداره از جنس آلومینیوم است که سد حرارتی بسیار بالایی دارد. برای کاهش مصرف انرژی و هزینه‌های مصرفی برای نصب پنجره دو جداره در آمل اقدام نمایید زیرا پنجره‌های دوجداره گرما را داخل محیط نگه می‌دارند.

پنجره‌های دوجداره می‌توانند به صورت شفاف، رنگی یا لایه‌بندی شده با یک پوشش بازتابنده باشند. (هزینه نصب پنجره دو جداره در آمل)

حالت‌های بازشو پنجره‌های دوجداره مشتمل بر حالت ثابت، تک حالته، بازشوی کلنگی، دو حالته، حالت سایبانی، مدل آکاردئونی، دو لنگه ابزشو، مدل فولکس واگنی، حالت محوری، کشویی و کمانی است.

پرسش‌های متداول درباره نصب پنجره دو جداره در آمل

صدا با امواج از طریق هوا حرکت می‌کند و هر چیزی که به آن ضربه زده لرزش دارد. این لرزش همان چیزی است که باعث می‌شود صدا از طریق برخی مواد عبور کند - همه اینها به نوع مواد بستگی دارد، برخی در انتقال صدا بهتر از سایرین هستند. شیشه اجازه می‌دهد تا سر و صدا از طریق آن عبور کند. نصب پنجره دو جداره در آمل به دلیل وجود لایه‌هایی که صدا باید با هر صفحه شیشه‌ای از آن عبور کند، مقاومت موج صدا را تضعیف می‌کند. این بدان معنی است که با گذشت زمان محیطی ساکت و آرام خواهید داشت.
پنجره های دوجداره با به دام انداختن گرمای بیشتر در خانه شما کار می‌کنند. شیشه Low E در بازگرداندن گرما به داخل خانه شما کار و از فرار آن جلوگیری می‌کند. با انجام نصب پنجره دو جداره در آمل، خانه شما برای گرما دادن وقت و هزینه کمتری صرف می‌کند زیرا گرما کمتر از طریق پنجره خارج می‌شود بنابراین باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود و به همین دلیل هزینه کمتری برای قبض پرداخت می‌کنید.
هزینه نصب پنجره دو جداره در آمل به متراژ پنجره و ارتفاع آن بستگی دارد که توسط کارشناسان تخمین زده شده و به شما اعلام می‌گردد.