نصب پنجره دو جداره در تبریز | ۹ نکته جالب که قبل از تصمیم باید بدانید چیست؟ + تعرفه‌های ۱۴۰۰

درخواست نصب پنجره دو جداره در تبریز و بهترین نصب پنجره دو جداره در تبریز | 13 نکته جالب که نمی‌دانید چیست؟ + تعرفه ۱۴۰۰ + شماره تماس فوری

کاهش مصرف انرژی ماهانه هزینه‌های ماهانه شما را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد که یکی از راه‌ها برای این امر استفاده از پنجره‌ دوجداره است. پنجره‌های دوجداره (IGU) با شیشه در محدوده میزان ضخامت ۳ تا ۱۰ میلی‌متر یا بیشتر در کاربردهای ویژه تولید می‌شوند. پنجره‌های دوجداره از برون رفت هوا جلوگیری می‌کند درنتیجه نصب پنجره دو جداره در تبریز باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مصرفی می‌شود.

با توجه به عوامل محیطی پنجره دوجداره می‌توانید ۱۰ تا ۲۰ سال عمر کند.

از مزایای نصب پنجره دو جداره در تبریز می‌توان به تنوع بالا در بازشوها و غیر قابل اشتعال بودن اشاره کرد. - بهترین نصب پنجره دو جداره در تبریز.

پنجره دوجداره شفاف و لایه‌بندی شده با یک پوشش بازتابنده از انواع پنجره دوجداره است.

نصب پنجره دو جداره در تبریز برعکس نصب پنجره‌های دوجداره سنتی کاری ساده‌ و سریع‌ است به همین دلیل پنجره دوجداره به پنجره سنتی ارجحیت دارد.

پنجر‌ه دوجداره صدا را تا ۴۰ دسی بل کم می‌کند و پنجره سه جداره تا ۵۵ دسی‌بل عایق صوتی است.

یک فروشنده شیشه ساکن شهر نیویورک اولین سازنده پنجره دوجداره بوده است.

فاصله‌دهنده فضای گازی بین دو صفحه شیشه‌ای پنجره دوجداره را آب‌بندی می‌کند.

لایه‌های اصلی پنجره دوجداره شامل پنل شیشه، مهر و موم اولیه، مهر ثانویه، حفره و نوار فضا است.

درخواست نصب پنجره دو جداره در تبریز

برای جذب رطوبت و بخار هوا در پنجره‌های دوجداره از صفحات خشک‌کن استفاده می‌شود.

صدا به صورت مواج از طریق هوا حرکت می‌کند و هر چیزی که به آن برخورد کند ایجاد لرزش می‌کند. این لرزش همان چیزی است که باعث می‌شود صدا از طریق بعضی مواد عبور کند که به نوع مواد نیز بستگی دارد، بعضی مواد در انتقال صدا بهتر از سایرین هستند.

پنجره دوجداره محافظ خوبی از پنجره‌های شما در برابر دزدی و بلایای طبیعی است.

کاهش مصرف انرژی ماهانه هزینه‌های ماهانه شما را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد که یکی از راه‌ها برای این امر استفاده از پنجره‌ دوجداره است. پنجره‌های دوجداره (IGU) با شیشه در محدوده میزان ضخامت ۳ تا ۱۰ میلی‌متر یا بیشتر در کاربردهای ویژه تولید می‌شوند. پنجره‌های دوجداره از برون رفت هوا جلوگیری می‌کند درنتیجه نصب پنجره دو جداره در تبریز باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مصرفی می‌شود.

پنجره‌های دوجداره می‌توانند به صورت شفاف، رنگی یا لایه‌بندی شده با یک پوشش بازتابنده باشند. به پنجره‌های دوجداره Double glazed نیز گفته می‌شود البته پنجره سه یا چهار جداره نیز رواج دارد.

برای بهبود عایق صوتی در پنجره دوجداره از یک لایه پلاستیکی نازک یا روکش شیشه استفاده کنید.

نصب پنجره دو جداره در تبریز
نصب پنجره دو جداره در تبریز

برای از بین بردن نم موجود در بین شیشه‌های دوجداره از ماده خشک کننده استفاده می‌شود. (بهترین نصب پنجره دو جداره در تبریز)

به طور کلی نصب پنجره دو جداره در تبریز و پنجره‌های سه جداره باعث کاهش صدا، عایق حرارتی، محافظت در برابر دزدی، ایجاد حریم خصوصی و اندک کردن شدت تابش نور خورشید می‌شوند.

تعرفه ۱۴۰۰

برای آنکه بتوانید از فلز به عنوان فاصله‌دهنده در پنجره‌های دوجداره استفاده کنید بهتر است فلز از نظر حرارتی بهبود یافته باشد.

برای ایجاد محیطی آرام و آرام از پنجره‌هایی که دارای لایه‌های شیشه بیشتر هستند استفاده کنید.

قدرت خنثی‌ کردن صدا در پنجره دوجداره تا ۴۰ دسی بل است. فضایی که باعث کاهش جریان گرما در تنظیمات لعاب پنجره دوجداره می‌شود همچنین ممکن است دارای ویژگی‌هایی برای کاهش صدا در شرایطی که نویز خارجی مشکل دارد باشد.

مزایای نصب پنجره دو جداره در تبریز مشتمل بر ماندگاری و استحکام بالا، عایق در برابر سرما و گرما، تنوع بالا در بازشوها، دوست‌دار محیط زیست، غیر قابل اشتعال و.... است. فرآیند هدایت در پنجره دوجداره باعث دشوار شدن فرار گرما از محیط می‌شود. برای جدا کردن دو صفحه شیشه‌ای در پنجره دوجداره از فاصله‌دهنده استفاده می‌شود.

اغلب برای جلوگیری از جذب هرگونه خیسی و جلوگیری از ایجاد بخار در بین شیشه‌های دوجداره بین صفحات خشک‌کن وجود دارد.

R در پنجره دوجداره مقدار مقاومت در برابر انتقال انرژی پنجره دوجداره است.

مقاومت در برابر انتقال انرژی در پنجره‌های دوجداره را با R اندازه‌گیری می‌کنند.

هزینه نصب پنجره دو جداره در تبریز

اولین فاصله‌دهنده‌های موجود در پنجره دوجداره در درجه اول از فولاد و آلومینیوم ساخته شده‌ بودند زیرا ماندگاری بیشتر و قیمت پایین‌تری داشته است.

برای کاهش مصرف انرژی و هزینه‌های مصرفی برای نصب پنجره دو جداره در تبریز اقدام نمایید زیرا پنجره‌های دوجداره گرما را داخل محیط نگه می‌دارند.

پنجره دوجداره در اصل صفحه شیشه‌ای است که میان آن با گاز پر شده است.

فرآیند هدایت در پنجره دوجداره یعنی انتقال گرما بین مولکون‌های هوا در نتیجه سرعت بالای آنها. عوامل زیادی طول عمر پنجره دوجداره را تعیین می‌کند مانند: تغییر دما، کیفیت مواد مورد استفاده، مهارت نصاب، مساحت نصب و....

برای تولید پنجره دوجداره از مواد اولیه‌ای نظیر چوب، UPVC و آلومینیوم استفاده می‌کنند.

نصب پنجره دو جداره در تبریز
نصب پنجره دو جداره در تبریز

ضعف بزرگ فاصله‌دهنده‌های فلزی در پنجره دوجداره انتقال گرما از طریق این پنجره‌‌هاست. سرعت بالای مولکول‌های هوا باعث انتقال گرما به دیگر مولکول‌ها و پخش جریان هوای گرم می‌شود که به این امر هدایت گفته می‌شود. Double glazed اصطلاح فانتزی برای پنجره‌ای‌ است که دارای دو صفحه شیشه‌ای است.همچنین پنجره‌های سه جداره نیز وجود دارد.

فولاد و آلومینیوم به دلیل قدرت بالا و قیمت پایین جزو اولین فاصله‌دهنده‌های استفاده شده بوده‌اند. از بین بردن نویز خارجی و کاهش جریان دما از وظایف فضای بین دو صفحه پنجره دوجداره است.

کاهش صدا، محافظت در برابر دزدی، عایق حرارتی و... از مزایای نصب پنجره دو جداره در تبریز است.

شیشه عایق (IG)، که بیشتر به عنوان پنجره دوجداره و به طور فزاینده سه جداره و چهار جداره شناخته می‌شود، از دو یا چند صفحه شیشه‌ای تشکیل شده است که با استفاده از یک خلا یا فضای پر از گاز برای کاهش انتقال حرارت در سراسر ساختمان استفاده می‌شود.

مدل فولکس واگنی، مدل تک حالته، کشویی و کمانی از حالات بازشو پنجره دوجداره است.

امواج صوتی با ایجاد لرزش در اجسام از آنها عبور می‌کنند اما برخی مواد اجازه ایجاد لرزش و عبور نمی‌دهند.

فضای ساخته شده از آلومینیوم که همچنین دارای یک سد حرارتی بسیار بالا است، تراکم در سطح شیشه را کاهش می‌دهد و عایق را بهبود می‌بخشد. - بهترین نصب پنجره دو جداره در تبریز.

پنجره‌های دوجداره مدرن می‌تواند به روشی نصب شود که امکان نصب و برداشتن از داخل ساختمان را فراهم کند و الزام بالا رفتن از قسمت بیرونی خانه را برای نصب پنجره‌ها از بین میبرد درنتیجه نصب پنجره دو جداره در تبریز کاری ساده‌تر است.

پرسش‌های متداول درباره نصب پنجره دو جداره در تبریز

صدا با امواج از طریق هوا حرکت می‌کند و هر چیزی که به آن ضربه زده لرزش دارد. این لرزش همان چیزی است که باعث می‌شود صدا از طریق برخی مواد عبور کند - همه اینها به نوع مواد بستگی دارد، برخی در انتقال صدا بهتر از سایرین هستند. شیشه اجازه می‌دهد تا سر و صدا از طریق آن عبور کند. نصب پنجره دو جداره در تبریز به دلیل وجود لایه‌هایی که صدا باید با هر صفحه شیشه‌ای از آن عبور کند، مقاومت موج صدا را تضعیف می‌کند. این بدان معنی است که با گذشت زمان محیطی ساکت و آرام خواهید داشت.
پنجره های دوجداره با به دام انداختن گرمای بیشتر در خانه شما کار می‌کنند. شیشه Low E در بازگرداندن گرما به داخل خانه شما کار و از فرار آن جلوگیری می‌کند. با انجام نصب پنجره دو جداره در تبریز، خانه شما برای گرما دادن وقت و هزینه کمتری صرف می‌کند زیرا گرما کمتر از طریق پنجره خارج می‌شود بنابراین باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود و به همین دلیل هزینه کمتری برای قبض پرداخت می‌کنید.
هزینه نصب پنجره دو جداره در تبریز به متراژ پنجره و ارتفاع آن بستگی دارد که توسط کارشناسان تخمین زده شده و به شما اعلام می‌گردد.