نصب پنجره دو جداره در شیراز | ۶ نکته مهم که نمی‌دانید + تعرفه سال ۱۴۰۰

نصب پنجره دو جداره در شیراز و بهترین نصب پنجره دو جداره در شیراز | بهترین‌ها + 5 نکته که قبل از تصمیم باید بدانید + تعرفه سال ۱۴۰۰

به طور معمول، فاصله‌دهنده‌ها پر شده و یا حاوی ماده خشک‌کنندگی هستند تا نم به دام افتاده در فضای گاز در حین ساخت را از بین ببرد. برای کاهش مصرف انرژی و هزینه‌های مصرفی برای نصب پنجره دو جداره در شیراز اقدام نمایید زیرا پنجره‌های دوجداره گرما را داخل محیط نگه می‌دارند.

ضخامت شیشه‌های پنجره دوجداره در حدود ۳ تا ۱۰ میلی‌متر باید باشد.

نصب پنجره دو جداره در شیراز از داخل منزل میسر است که این امر کار نصب این نوع پنجره‌ها را ساده‌تر کرده است.

پنجره دوجداره محافظ خوبی از پنجره‌های شما در برابر دزدی و بلایای طبیعی است.

نوار فضا، مهر و موم اولیه، مهر ثانویه، پنل شیشه و حفره از لایه‌ها اصلی پنجره دوجداره است.

آلومینیوم استفاده شده در پنجره دوجداره تراکم در سطح شیشه را کاهش می‌دهد و باعث بهبود عایق می‌شود. موادی که در اثر حرکت امواج صدا دچار لرزش نمی‌شوند مواد خوبی برای عایق صوتی هستند.

به طور معمول، فاصله‌دهنده‌ها پر شده و یا حاوی ماده خشک‌کنندگی هستند تا نم به دام افتاده در فضای گاز در حین ساخت را از بین ببرد. برای کاهش مصرف انرژی و هزینه‌های مصرفی برای نصب پنجره دو جداره در شیراز اقدام نمایید زیرا پنجره‌های دوجداره گرما را داخل محیط نگه می‌دارند. (تعرفه نصب پنجره دو جداره در شیراز)

برای ایجاد محیطی ساکت و آرام از پنجره‌هایی که دارای لایه‌های شیشه بیشتر هستند استفاده کنید.

کاهش مصرف انرژی ماهانه هزینه‌های ماهانه شما را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد که یکی از راه‌ها برای این امر استفاده از پنجره‌ دوجداره است. نصب نامناسب، ترک‌خوردگی استرس حرارتی و... از دلایل خرابی پنجره دوجداره است.

نصب پنجره دو جداره در شیراز

کیفیت مواد مورد استفاده، فاصله بین هر دو صفحه (داخلی و خارجی)، تغییر دما، جهت شیشه دوجداره و مهارت نصاب بر روی طول عمر پنجره دوجداره موثر است.

پنجره‌های دوجداره مدرن می‌تواند به روشی نصب شود که امکان نصب و برداشتن از داخل ساختمان را فراهم کند و الزام بالا رفتن از قسمت بیرونی خانه را برای نصب پنجره‌ها از بین میبرد درنتیجه نصب پنجره دو جداره در شیراز کاری ساده‌تر است.

چهار نشانه وجود دارد که به شما می‌گوید پنجره دوجداره نیاز به تعویض دارد که شامل موارد زیر است: ۱- نشت آب ۲- تراکم صفحات ۳- ترک در شیشه ۴- مواد میانی از قاب خارج شده برای از بین بردن نم موجود در بین شیشه‌های دوجداره از ماده خشک کننده استفاده می‌شود.

با توجه به عوامل محیطی پنجره دوجداره می‌توانید ۱۰ تا ۲۰ سال عمر کند.

پنجره دوجداره به طور معمول از آلومینیوم، پی‌وی‌سی و چوب ساخته می‌شود.

امواج صوتی با ایجاد لرزش در اجسام از آنها عبور می‌کنند اما بعضی مواد اجازه ایجاد لرزش و عبور نمی‌دهند.

کاهش صدا، محافظت در برابر دزدی، عایق حرارتی و... از مزیت‌های نصب پنجره دو جداره در شیراز است.

نصب پنجره دو جداره در شیراز
نصب پنجره دو جداره در شیراز

بهترین نصب پنجره دو جداره در شیراز

مزایای نصب پنجره دو جداره در شیراز شامل دوام و استحکام بالا، عایق در برابر سرما و گرما، تنوع بالا در بازشوها، دوست‌دار محیط زیست، غیر قابل اشتعال و.... است.

برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی ماهانه از پنجره‌های دوجداره استاندارد استفاده کنید.

از عوامل تعیین‌کننده طول عمر پنجره دوجداره می‌توان به تغییر دما و مساحت نصب اشاره کرد.

شیشه عایق (IG)، که بیشتر به عنوان پنجره دوجداره و به طور فزاینده سه جداره و چهار جداره شناخته می‌شود، از دو یا چند صفحه شیشه‌ای تشکیل شده است که با استفاده از یک خلا یا فضای پر از گاز برای کاهش انتقال حرارت در سراسر ساختمان استفاده می‌شود. به طور کلی نصب پنجره دو جداره در شیراز و پنجره‌های سه جداره باعث کاهش صدا، عایق حرارتی، محافظت در برابر دزدی، ایجاد حریم شخصی و اندک کردن شدت تابش نور خورشید می‌شوند. - نصب پنجره دو جداره در شیراز.

برای تولید پنجره دوجداره از مواد اولیه‌ای نظیر چوب، UPVC و آلومینیوم استفاده می‌کنند.

مقاومت در برابر انتقال انرژی در پنجره‌های دوجداره را با R اندازه‌گیری می‌کنند. خلا یا گاز پر شده بین صفحات پنجره دوجداره برای کاهش انتقال حرارت استفاده می‌شود.

برای جدا کردن دو صفحه شیشه‌ای در پنجره دوجداره از فاصله‌دهنده استفاده می‌شود. به دو صفحه شیشه‌ای که میان آن با گاز یا خلا پر شده Double glazed یا پنجره دوجداره گفته می‌شود.

Double glazed اصطلاح فانتزی برای پنجره‌ای‌ است که دارای دو صفحه شیشه‌ای است.همچنین پنجره‌های سه جداره نیز وجود دارد.

پنجره سه جداره عایق صوتی بهتری به نسبت پنجره دوجداره است زیبا تا ۵۵ دسی‌بل صدا را خنثی می‌کند. برای جذب رطوبت و بخار هوا در پنجره‌های دوجداره از صفحات خشک‌کن استفاده می‌شود. پنجره‌های دوجداره به چندین روش مختلف عایق‌بندی می‌شوند. برای مثال داشتن دو صفحه شیشه‌ای فرار گرما را دشوارتر می‌کند. (بهترین نصب پنجره دو جداره در شیراز)

تعرفه نصب پنجره دو جداره در شیراز

از مزیت‌های نصب پنجره دو جداره در شیراز می‌توان به تنوع بالا در بازشوها و غیر قابل اشتعال بودن اشاره کرد.

فضای بین دو صفحه شیشه‌ای پنجره دوجداره از جنس آلومینیوم است که سد حرارتی بسیار بالایی دارد.

صفحات شیشه‌ای در پنجره دوجداره باعث عایق گرما شدن پنجره دوجداره می‌شود. حالت‌های بازشو پنجره‌های دوجداره مشتمل بر حالت ثابت، تک حالته، بازشوی کلنگی، دو حالته، حالت سایبانی، مدل آکاردئونی، دو لنگه ابزشو، مدل فولکس واگنی، حالت محوری، کشویی و کمانی است. برای استفاده‌های ویژه از پنجره‌های دوجداره با ضخامت ۳ تا ۱۰ میلی‌متر استفاده می‌شود.

فضایی که باعث کاهش جریان گرما در تنظیمات لعاب پنجره دوجداره می‌شود همچنین امکان دارد دارای ویژگی‌هایی برای کاهش صدا در شرایطی که نویز خارجی مشکل دارد باشد.

نصب پنجره دو جداره در شیراز
نصب پنجره دو جداره در شیراز

عوامل زیادی طول عمر پنجره دوجداره را تعیین می‌کند مانند: تغییر دما، کیفیت مواد مورد استفاده، مهارت نصاب، مساحت نصب و....

فضای تهی بین صفحات پنجره دوجداره باعث کاهش جریان گرما و صدا می‌شود.

فرآیند هدایت در پنجره دوجداره باعث دشوار شدن فرار گرما از محیط می‌شود.

یک فروشنده شیشه ساکن شهر نیویورک اولین سازنده پنجره دوجداره بوده است. برای داشتن دوام و قیمت پایین از فاصله‌دهنده‌های فولاد و آلومینیوم استفاده می‌شده است.

پنجره‌های دوجداره از برون رفت هوا جلوگیری می‌کند درنتیجه نصب پنجره دو جداره در شیراز باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مصرفی می‌شود.

فاصله‌دهنده‌های ما بین پنجره‌های دوجداره که از جنس فلز هستند گرما را انتقال می‌دهند و توانایی پنجره دوجداره را برای کاهش جریان گرما تضعیف می‌کند مگر اینکه فلز از منظر حرارتی بهبود یافته باشد.

پنجر‌ه دوجداره صدا را تا ۴۰ دسی بل اندک می‌کند و پنجره سه جداره تا ۵۵ دسی‌بل عایق صوتی است.

فاصله‌دهنده فضای گازی بین دو صفحه شیشه‌ای پنجره دوجداره را آب‌بندی می‌کند.

هوای بین شیشه‌های پنجره دوجداره فرار گرما به بیرون را خیلی دشوار می‌کند.

پرسش‌های متداول درباره نصب پنجره دو جداره در شیراز

صدا با امواج از طریق هوا حرکت می‌کند و هر چیزی که به آن ضربه زده لرزش دارد. این لرزش همان چیزی است که باعث می‌شود صدا از طریق برخی مواد عبور کند - همه اینها به نوع مواد بستگی دارد، برخی در انتقال صدا بهتر از سایرین هستند. شیشه اجازه می‌دهد تا سر و صدا از طریق آن عبور کند. نصب پنجره دو جداره در شیراز به دلیل وجود لایه‌هایی که صدا باید با هر صفحه شیشه‌ای از آن عبور کند، مقاومت موج صدا را تضعیف می‌کند. این بدان معنی است که با گذشت زمان محیطی ساکت و آرام خواهید داشت.
پنجره های دوجداره با به دام انداختن گرمای بیشتر در خانه شما کار می‌کنند. شیشه Low E در بازگرداندن گرما به داخل خانه شما کار و از فرار آن جلوگیری می‌کند. با انجام نصب پنجره دو جداره در شیراز، خانه شما برای گرما دادن وقت و هزینه کمتری صرف می‌کند زیرا گرما کمتر از طریق پنجره خارج می‌شود بنابراین باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود و به همین دلیل هزینه کمتری برای قبض پرداخت می‌کنید.
هزینه نصب پنجره دو جداره در شیراز به متراژ پنجره و ارتفاع آن بستگی دارد که توسط کارشناسان تخمین زده شده و به شما اعلام می‌گردد.