نصب پنجره دو جداره در قم | کد تخفیف + ۷ نکته چیست؟

درخواست نصب پنجره دو جداره در قم و بهترین نصب پنجره دو جداره در قم | تعرفه سال ۱۴۰۰ + چطور انتخابی عالی کنیم؟ + 13 نکته که نمی‌دانید چیست؟

از مزایای نصب پنجره دو جداره در قم می‌توان به تنوع بالا در بازشوها و غیر قابل اشتعال بودن اشاره کرد.

فضای خالی بین صفحات پنجره دوجداره باعث کاهش جریان گرما و صدا می‌شود. (نصب پنجره دو جداره در قم)

مقدار مقاومت در برابر انتقال انرژی را با R در پنجره‌های دوجداره اندازه‌گیری می‌کنند.

در سال ۱۸۶۵ یک فروشنده شیشه نیویورکی پنجره دوجداره را اختراع کرد.

پنجره دوجداره می تواند تا ۱۰ یا ۲۰ سال عمر کند. عوامل خارجی می‌تواند این مدت زمان را زیاد یا کم کند. پنجره های دوجداره با تعدادی ماده مختلف از جمله چوب، آلومینیوم و uPVC تولید می‌شوند.

از عوامل تعیین‌کننده طول عمر پنجره دوجداره می‌توان به تغییر دما و مساحت نصب اشاره کرد.

برای کاهش مصرف انرژی و هزینه‌های مصرفی برای نصب پنجره دو جداره در قم اقدام نمایید زیرا پنجره‌های دوجداره گرما را داخل محیط نگه می‌دارند. پنجره دوجداره و سه جداره در برابر صدا بسیار خوب کار می‌کنند زیرا به دلیل وجود لایه‌هایی که داراست صدا باید از صفحات شیشه‌ای عبور کند که این امر مقاومت موج صدا را تضعیف می‌کند. این بدان معنی است که با گذشت زمان محیطی ساکت و آرام خواهید داشت.

یه پنجره دوجداره ۶ لایه اصلی دارد: پنل شیشه، مهر و موم اولیه، مهر ثانویه، حفره و نوار فضا. پنجره‌های دوجداره در چند حالت متنوع و متفاوت مانند حالت سایبانی، حالت آکاردئونی و... باز و بسته می‌شوند. نوار فضا، مهر و موم اولیه، مهر ثانویه، پنل شیشه و حفره از لایه‌ها اصلی پنجره دوجداره است.

اولین فاصله‌دهنده‌های موجود در پنجره دوجداره در درجه اول از فولاد و آلومینیوم ساخته شده‌ بودند زیرا دوام بیشتر و قیمت پایین‌تری داشته است.

از مزایای نصب پنجره دو جداره در قم می‌توان به تنوع بالا در بازشوها و غیر قابل اشتعال بودن اشاره کرد.

درخواست نصب پنجره دو جداره در قم

از عوامل موثر بر طول عمر پنجره دوجداره می‌توان به کیفیت مواد اولیه و مهارت نصب اشاره کرد.

نصب نامناسب، ترک‌خوردگی استرس حرارتی و... از دلایل خرابی پنجره دوجداره است.

یکی از روش‌های عایق‌بندی پنجره دوجداره استفاده از دو صفحه شیشه‌ای است. فاصله‌دهنده‌های ما بین پنجره‌های دوجداره که از جنس فلز می‌باشند گرما را انتقال می‌دهند و توانایی پنجره دوجداره را برای کاهش جریان گرما تضعیف می‌کند مگر اینکه فلز از منظر حرارتی بهبود یافته باشد.

ماندگاری پنجره دوجداره به عوامل خارجی زیادی متوصل است اما در حالت کلی ۱۰ تا ۲۰ سال عمر می‌کند.

میزان ضخامت شیشه‌های پنجره دوجداره در حدود ۳ تا ۱۰ میلی‌متر باید باشد.

نصب پنجره دو جداره در قم
نصب پنجره دو جداره در قم

تعرفه سال ۱۴۰۰

پنجره دوجداره در اصل صفحه شیشه‌ای است که میان آن با گاز پر شده است.

شیشه عایق (IG)، که بیشتر به عنوان پنجره دوجداره و به طور فزاینده سه جداره و چهار جداره شناخته می‌شود، از دو یا چند صفحه شیشه‌ای تشکیل شده است که با استفاده از یک خلا یا فضای پر از گاز برای کاهش انتقال حرارت در سراسر ساختمان استفاده می‌شود.

فضایی که باعث کاهش جریان گرما در تنظیمات لعاب پنجره دوجداره می‌شود همچنین ممکن است دارای ویژگی‌هایی برای کاهش صدا در شرایطی که نویز خارجی مشکل دارد باشد.

هوای بین شیشه‌های پنجره دوجداره فرار گرما به بیرون را بسیار دشوار می‌کند. فرآیند هدایت در پنجره دوجداره یعنی انتقال گرما بین مولکون‌های هوا در نتیجه سرعت بالای آنها.

مدل فولکس واگنی، مدل تک حالته، کشویی و کمانی از حالات بازشو پنجره دوجداره است.

پنجره های دوجداره با به دام انداختن گرمای بیشتر در خانه کار می‌کنند که با نصب پنجره دو جداره در قم باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مصرفی می‌شوید. کاهش صدا، محافظت در برابر دزدی، عایق حرارتی و... از برتری‌های نصب پنجره دو جداره در قم است.

ماده خشک‌کننده موجود در فاصله‌دهنده‌ها نم به دام افتاده در بین لایه‌های پنجره دوجداره را از بین می‌برد. به طور کلی نصب پنجره دو جداره در قم و پنجره‌های سه جداره باعث کاهش صدا، عایق حرارتی، محافظت در برابر دزدی، ایجاد حریم شخصی و اندک کردن شدت تابش نور خورشید می‌شوند.

پنجره‌های دوجداره در مصرف انرژی ماهانه شما صرفه‌جویی بالایی را ایجاد می‌کند. صدا به صورت مواج از طریق هوا حرکت می‌کند و هر چیزی که به آن برخورد کند ایجاد لرزش می‌کند. این لرزش همان چیزی است که باعث می‌شود صدا از طریق برخی مواد عبور کند که به نوع مواد نیز بستگی دارد، برخی مواد در انتقال صدا بهتر از سایرین هستند.

پنجره دوجداره به طور معمول از آلومینیوم، پی‌وی‌سی و چوب ساخته می‌شود.

آلومینیوم استفاده شده در پنجره دوجداره تراکم در رویه شیشه را کاهش می‌دهد و باعث بهبود عایق می‌شود. پنجره دوجداره محافظ خوبی از پنجره‌های شما در برابر دزدی و بلایای طبیعی است.

تعرفه نصب پنجره دو جداره در قم

پنجره‌های دوجداره (IGU) با شیشه در محدوده میزان ضخامت ۳ تا ۱۰ میلی‌متر یا بیشتر در کاربردهای ویژه تولید می‌شوند. (نصب پنجره دو جداره در قم)

صفحات شیشه‌ای در پنجره دوجداره باعث عایق گرما شدن پنجره دوجداره می‌شود. کیفیت مواد مورد استفاده، مهارت نصاب و... بر طول عمر پنجره دوجداره موثر است.

پنجره دوجداره اولین بار در ۱۸۶۵ در نیویورک به کمک یک فروشنده شیشه ساخته شد.

نصب پنجره دو جداره در قم
نصب پنجره دو جداره در قم

مشکلاتی که برای پنجره دوجداره پیش می‌آید و طول عمر آن را کاهش می‌دهد شامل: نصب نامناسب، ترک خوردگی استرس حرارتی، سطوح آب‌بندی قابل تنظیم و... کیفیت مواد مورد استفاده، فاصله بین هر دو صفحه (داخلی و خارجی)، تغییر دما، جهت شیشه دوجداره و مهارت نصاب بر روی طول عمر پنجره دوجداره موثر است.

نصب پنجره دو جداره در قم برعکس نصب پنجره‌های دوجداره سنتی کاری ساده‌ و سریع‌ است به همین جهت پنجره دوجداره به پنجره سنتی ارجحیت دارد.

فاصله‌دهنده در پنجره دوجداره قطعه‌ای است که دو صفحه شیشه‌ای را در یک سیستم عایق‌بندی شیشه‌ای از هم جدا می‌کند و فضای گاز بین آنها را آب‌بندی می‌کند.

سرعت بالای مولکول‌های هوا باعث انتقال گرما به دیگر مولکول‌ها و پخش جریان هوای گرم می‌شود که به این امر هدایت گفته می‌شود. برای جذب رطوبت و بخار هوا در پنجره‌های دوجداره از صفحات خشک‌کن استفاده می‌شود. برای بهره‌مندی از عایق سرما و گرما، استحکام بالا در برابر زلزله و دزدی، حفاظت از محیط زیست و... برای نصب پنجره دو جداره در قم اقدام نمایید.

برای آنکه بتوانید از فلز به عنوان فاصله‌دهنده در پنجره‌های دوجداره استفاده کنید بهتر است فلز از نظر حرارتی بهبود یافته باشد.

پنجره‌های دوجداره می‌توانند به صورت شفاف، رنگی یا لایه‌بندی شده با یک پوشش بازتابنده باشند. پنجره‌های دوجداره انواع متعددی دارند که می‌توان به شفاف، رنگی و لایه‌بندی شده با یک پوشش بازتابنده اشاره کرد.

پنجره‌های سنتی دوجداره قدیمی وزن زیادی داشتند که این امر نصب این نوع پنجره‌ها را به کاری دشوار تبدیل کرده بود. (درخواست نصب پنجره دو جداره در قم)

نصب پنجره دو جداره در قم از داخل منزل میسر است که این امر کار نصب این نوع پنجره‌ها را ساده‌تر کرده است.

پرسش‌های متداول درباره نصب پنجره دو جداره در قم

صدا با امواج از طریق هوا حرکت می‌کند و هر چیزی که به آن ضربه زده لرزش دارد. این لرزش همان چیزی است که باعث می‌شود صدا از طریق برخی مواد عبور کند - همه اینها به نوع مواد بستگی دارد، برخی در انتقال صدا بهتر از سایرین هستند. شیشه اجازه می‌دهد تا سر و صدا از طریق آن عبور کند. نصب پنجره دو جداره در قم به دلیل وجود لایه‌هایی که صدا باید با هر صفحه شیشه‌ای از آن عبور کند، مقاومت موج صدا را تضعیف می‌کند. این بدان معنی است که با گذشت زمان محیطی ساکت و آرام خواهید داشت.
هزینه نصب پنجره دو جداره در قم به متراژ پنجره و ارتفاع آن بستگی دارد که توسط کارشناسان تخمین زده شده و به شما اعلام می‌گردد.
پنجره های دوجداره با به دام انداختن گرمای بیشتر در خانه شما کار می‌کنند. شیشه Low E در بازگرداندن گرما به داخل خانه شما کار و از فرار آن جلوگیری می‌کند. با انجام نصب پنجره دو جداره در قم، خانه شما برای گرما دادن وقت و هزینه کمتری صرف می‌کند زیرا گرما کمتر از طریق پنجره خارج می‌شود بنابراین باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود و به همین دلیل هزینه کمتری برای قبض پرداخت می‌کنید.