تعمیر کولر آبی در آبادان | ۶ نکته جالب که نمی‌دانید + تعرفه‌های سال ۱۴۰۳

بهترین تعمیر کولر آبی در آبادان و هزینه تعمیر کولر آبی در آبادان | چطور انتخابی درست کنیم؟ + کد تخفیف مخصوص شما + 10 موضوع جالب که باید بدانید چیست؟

معیوب شدن پروانه پمپ کولر آبی یکی از دلایل معیوبی کولر است. با تعمیر کولر آبی در آبادان به موقع توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای از این مشکل جلوگیری نمایید. - هزینه تعمیر کولر آبی در آبادان.

نور و گرمای خورشید باعث داغ شدن کابین کولر آبی و آب داخل آن می‌شود درنتیجه هوا سخت‌تر گرم خواهد شد برای جلوگیری از این اتفاق کولر آبی را دور از نور خورشید قرار دهید. - تعمیر کولر آبی در آبادان.

خسارت به پمپ کولر آبی بسیار هزینه‌بر است درنتیجه در حفظ از این قطعه تلاش‌گر باشید.

الکترو موتور دو سرعته فن کولر آبی را به چرخش در می‌آورد.

دینام و تسمه کولر آبی جزو اجزایی می‌باشند که در آنها خرابی بیشتری رخ می‌دهد.

هزینه‌های جاری کولر آبی به نسبت سیستم تهویه مطبوع ارزان‌تر و به صرفه‌تر است.

در حالت کلی پد یا پوشال سلولزی از پد پوشالی گران‌تر است. پد سلولزی به نسبت پد پوشالی طول عمر بیشتری را دارا است.

در نسخه‌های سنتی و اولیه کولر آبی با عبور باد از روی قنات‌ها هوا خنک می‌شد. - تعرفه تعمیر کولر آبی در آبادان.

جنس پوشال‌های استفاده شده در کولر آبی به دو دسته سلولزی و پوشالی تقسیم می‌شود.

کولر آبی از سیستم تهویه مطبوع ارزان‌تر است در نتیجه در صورتی که هزینه نصب و نگهداری و هزینه انرژی مصرفی برای شما دارای اهمیت است کولر آبی را پیشنهاد می‌دهیم.

بهترین تعمیر کولر آبی در آبادان

اولین کولرهای آبی باد را از روی قنات‌ها عبور می‌دادند و باعث خنک شدن هوا می‌شدند. - تعمیر کولر آبی در آبادان.

تعمیر کولر آبی در آبادان
تعمیر کولر آبی در آبادان

برای ایجاد محیطی پاک و بدون آلودگی کولر آبی به جهت به گردش در آوردن هوا انتخاب مناسبی است.

یکی از معایب کولر آبی آسیب رساندن به لوازم الکتریکی و برقی است. برای جلوگیری از خشک شدن هوا و خرابی لوازم چوبین خود از کولر آبی استفاده کنید. اواسط بهار و پیش از شروع گرما بهترین زمان برای نصب کولر آبی است.

بهترین تعمیر کولر آبی در آبادان | برای نصب کولر آبی قبل از شروع فصل گرما یعنی اواسط بهار بهترین زمان است.

در حالت کلی پد پوشالی ارزان‌تر از پد یا پوشال سلولزی است.

هزینه تعمیر کولر آبی در آبادان

بیشترین ظرفیت کولر آبی ۱۳۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه است و ظرفیت‌ها و قدرت‌های کمتری نیز در کولر آبی وجود دارد. برای داشتن یه کولر آبی سالم در ادامه هوایی مطبوع بهتر است هر سال پوشال‌های کولر تعویض شود.

کولر آبی اولین بار در مصر و ایران اختراع و ساخته شد.

برای آنکه قدرت خنک‌کنندگی کولر آبی را افزایش دهید میزان آن ورودی به وسیله پمپ را افزایش دهید.

هنگام تعمیر کولر آبی در آبادان اگر می‌خواهید هزینه کمتری برایتان داشته باشد بهتر است از تعمیرکار بخواهید در صورت امکان قطعه را برایتان تعمیر کند نه تعویض.

کولرهای آبی ظرفیت‌های متفاوتی دارد که امروزه تا ظرفیت ۱۳۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه ساخته می‌شود.

سرویس پمپ آب، پوشال‌ها، تسمه و موتور کولر آبی پیش از شروع فصل گرما الزامی است. - تعرفه تعمیر کولر آبی در آبادان.

بهتر است قبل از جمع کردم کوار آبی در فصل سرما کولر را مجدد سرویس کنید.

معیوب شدن پروانه پمپ کولر آبی یکی از دلایل معیوبی کولر است. با تعمیر کولر آبی در آبادان به موقع توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای از این مشکل جلوگیری نمایید.

پد سلولزی طول عمری حدود ۵ سال دارد که این به نسبت پوشال مقدار بیشتری است.

تعمیر کولر آبی در آبادان
تعمیر کولر آبی در آبادان

به طور کلی پوشال کولر آبی که به آن پد نیز گفته می‌شود به دو دسته سلولزی و پوشالی تقسیم می‌شود. (تعرفه تعمیر کولر آبی در آبادان)

۱۰ موضوع جالب که باید بدانید چیست؟

با انجام دوره‌ای تعمیر کولر آبی در آبادان از خرابی و نفوذ آب به داخل پمپ آب جلوگیری کنید.

نقاط ضعف کولر آبی مصرف بالای آب و قدرت اندک در خنک کردن محیط است.

هرچقدر کانال کولر را از تابش و گرمای آفتاب محافظت کنید سرمای خروجی کولر آبی بیشتر می‌شود. برای اولین بار کولر آبی توسط ایرانیان و مصریان باستان ساخته شد. اگر کولر آبی شما پد پوشالی دارد می‌توانید آنها را با پد سلولزی تعویض کنید و از مزیت پدهای سلولزی بهره‌مند شوید.

یکی از دلایل خرابی پمپ کولر آبی نفوذ آب به داخل موتور پمپ است که به کمک تعمیر کولر آبی در آبادان این مشکل با کمترین هزینه رفع می‌شود.

هرچه آب ورودی به کولر آبی به وسیله پمپ آب کولر بیشتر باشد کولر آبی قدرت بیشتری برای خنک کردن محیط دارد. با شروع فصل سرما کولر آبی مجدد باید سرویس و جمع‌آوری شود تا برای فصل گرمای پیشرو آماده و بدون هیچ مشکلی باشد.

کولر آبی با تبخیر آب باعث خنک شدن هوا و دمیدن هوای خنک به محیط می‌شود. هوای خنک خروجی از کولر آبی حاصل تبخیر آب موجود در مخزن کولر و جذب گرما است.

بیشترین خرابی‌ها در کولر آبی در قسمت دینام، تسمه، پمپ و موتور کولر است.

یکی از لوازمی که در کولر آبی دچار مشکل و خرابی می‌شود پمپ کولر است. از پمپ کولر برای جابه‌جایی مایعات استفاده می‌شود. با کولر آبی همواره هوای تازه و پاکیزه وارد محیط شما می‌شود.

پمپ کولر وظیفه تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی را در کولر آبی داراست. در بدن انسان زمانی که عرق می‌کنیم با بخار عرق احساس خنکی می‌کنیم که این تماما مشابه عملکرد کولر آبی است.

تعرفه تعمیر کولر آبی در آبادان | پروانه کولر جزو اجزای کولر آبی است که احتما خرابی در آن بالا است با تعمیر کولر آبی در آبادان دوره‌ای می‌توانید از این خرابی جلوگیری کنید. هزینه و زمان تعمیر کولر آبی در آبادان بستگی به نوع و قطعه خرابی دارد. در صورتی که قطعه نیاز به تعویض داشته باشد زمان کمتری صرف می‌شود اما هزینه بیشتری دارد ولی در صورتی که قطعه با تعمیر رفع مشکل شود زمان بیشتری می‌برد تا مشکل برطرف شود. پارچه برزندتی لرزش‌های بدنه کولر را می‌گیرد و از انتقال آن جلوگیری می‌کند.

پرسش‌های متداول درباره تعمیر کولر آبی در آبادان

معمولا با آغاز فصل گرما باید پمپ، پوشال‌ها، تسمه‌ها و موتور کولرهای آبی مورد بازبینی و بررسی قرار گیرند. همچنین این فصل زمان مناسبی برای نصب کولر آبی برای منزل یا محل کار شماست. برای سرویس تعویض پوشال، روغن‌کاری موتور و پمپ، بررسی سوراخ بودن یا نبودن کف کولر، بررسی تسمه‌های کولر و... توسط متخصص این حوزه و تعمیرکار کولر بررسی و چک می‌شود. گاهی ممکن است که قطعه‌ای از کولر دچار نقص یا مشکلی باشد که با تعمیر کولر آبی در آبادان این قطعه مشکل رفع می‌شود و نیازی به تعوضی آن قطعه و هزینه کردن برای قطعه جدید نیست.
هزینه تعمیر کولر آبی در آبادان بسیار به قطعاتی که برای رفع آن مشکل استفاده می‌شود دارد. به طور مثال اگر نیاز به تعویض پمپ کولر آبی داشته باشید اگر پمپ کولر اصل و اورجینال تهیه کنید هزینه بیشتری دارد به نسبت پمپ کولرهای معمولی و چینی که خیلی زود مجددا دچار مشکل و هزینه مجدد می‌شوند. همچنین هزینه تعویض پمپ کولر توسط تعمیرکار هم باید محاسبه شود که برخورداری از یک تعمیرکار منصف و خبره تمام این هزینه‌ها را به حداقل می‌رساند. همچنین با تعویض پوشال سالیانه می‌توانید مشکلات مربوط به کولر آبی را کاهش دهید.
کولر آبی به دلایل متعددی می‌تواند دچار مشکل و خرابی شود که با تعمیر کولر آبی در آبادان دوره‌ای این مشکلات و خرابی‌ها به حداقل می‌رسد. عمده مشکلاتی که در کولرهای آبی پدید می‌آید شامل خرابی موتور، دینام، تسمه، خرابی پمپ، سوراخ شدن کف کولر آبی، خرابی شلنگ کولر، قطع آب کولر و... است. به کمک یه تعمیرکار خبره می‌توانید مشکلات کولر را با کمترین زمان و هزینه حل کنید تا بتوانید از هوای خوش کولر آبی در فصل گرما بهره‌مند شوید.