تعمیر کولر آبی در نجف آباد | ۷ موضوع که قبل از تصمیم باید بدانید چیست؟ + تخفیف برای شما

تعرفه تعمیر کولر آبی در نجف آباد و درخواست تعمیر کولر آبی در نجف آباد | بهترین متخصص‌ها + 10 موضوع مهم که نمی‌دانید چیست؟ + تعرفه سال ۱۴۰۳

برای خواندن سریع هر بخش آن را لمس کنید:

با انجام دوره‌ای تعمیر کولر آبی در نجف آباد از خرابی و نفوذ آب به داخل پمپ آب جلوگیری کنید. در حالت کلی پد یا پوشال سلولزی از پد پوشالی گران‌تر است.

کولر آبی به دلیل ایجاد گردش هوا و رطوبت آلودگی‌های محیطی را از بین می‌برد.

به طور کلی پوشال کولر آبی که به آن پد نیز گفته می‌شود به دو دسته سلولزی و پوشالی تقسیم می‌شود. - درخواست تعمیر کولر آبی در نجف آباد.

هنگام تعمیر کولر آبی در نجف آباد اگر می‌خواهید هزینه کمتری برایتان داشته باشد بهتر است از تعمیرکار بخواهید در صورت امکان قطعه را برایتان تعمیر کند نه تعویض.

هرچه آب ورودی به کولر آبی توسط پمپ آب کولر بیشتر باشد کولر آبی قدرت بیشتری برای خنک کردن محیط دارد. پد سلولزی به نسبت پد پوشالی طول عمر بیشتری را دارا است.

کولرهای آبی ظرفیت‌های متفاوتی دارد که امروزه تا ظرفیت ۱۳۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه ساخته می‌شود. در نسخه‌های سنتی و اولیه کولر آبی با عبور باد از روی قنات‌ها هوا خنک می‌شد.

کولر آبی حتی با توان بالا هم به نسبت انرژی مصرفی قدرت بسیار کمی در خنک کردن محیط داراست.

هوای خنک خروجی از کولر آبی حاصل تبخیر آب موجود در مخزن کولر و جذب گرما است. در بدن انسان زمانی که عرق می‌کنیم با بخار عرق احساس خنکی می‌کنیم که این به صورت کامل مشابه عملکرد کولر آبی است. - تعمیر کولر آبی در نجف آباد.

۱۰ موضوع مهم که نمی‌دانید چیست؟

برای اولین بار کولر آبی توسط ایرانیان و مصریان باستان ساخته شد.

کار کردن پمپ بدون آب باعث خرابی موتور و داغ کردن آن می‌شود که این مشکل خسارات هزینه‌بری به کولر آبی وارد می‌کند. (تعرفه تعمیر کولر آبی در نجف آباد)

نقاط ضعف کولر آبی مصرف بالای آب و قدرت کم در خنک کردن محیط است.

یکی از لوازمی که در کولر آبی دچار مشکل و خرابی می‌شود پمپ کولر است. از پمپ کولر برای جابه‌جایی مایعات استفاده می‌شود.

یک شلنگ آب مسئول آب رسانی به کولر آبی است که همیشه باید مواظب این شلنگ و آب‌رسانی آن باشید.

بیشترین خرابی‌ها در کولر آبی در قسمت دینام، تسمه، پمپ و موتور کولر است.

کولر آبی هوای محیط و پیرامون شما را تازه و پاک می‌کند.

تعمیر کولر آبی در نجف آباد
تعمیر کولر آبی در نجف آباد

برای آنکه قدرت خنک‌کنندگی کولر آبی را افزایش دهید میزان آن ورودی توسط پمپ را افزایش دهید.

در حالت کلی پد پوشالی ارزان‌تر از پد یا پوشال سلولزی است. آب از طریق شلنگ وارد کولر آبی می‌شود و از طریق پمپ خنک خواهد شد.

هر زمان بخواهید می‌توانید پد پوشالی کولر آبی خود را با پد سلولزی تعویض کنید.

کد تخفیف

الکترو موتور دو سرعته فن کولر آبی را به چرخش در می‌آورد.

بهتر است قبل از جمع کردم کوار آبی در فصل سرما کولر را مجدد سرویس کنید. پیش از شروع فصل گرما پمپ آب، پوشال‌ها، تسمه و موتور کولر آبی را چک کنید.

مزیت پد سلولزی طول عمر آن است که باید هر ۵ سال تعویض شود.

شناور کولر آبی میزان آب داخل کولر را ثابت و تعیین می‌کند.

بهترین متخصص‌ها

سرمای خروجی کولر آبی با میزان تابش و گرمای آفتاب رابطه عکس دارد. بهتر است هر ساله پوشال کولر تعویض و یک پوشال باکیفیت و نو جایگزین آن شود. می‌توانید به کمک یک تعمیرکار حرفه‌ای پوشال‌های کولرتان را تعویض و با یک پوشال باکیفیت جایگزین نمایید.

با انجام دوره‌ای تعمیر کولر آبی در نجف آباد از خرابی و نفوذ آب به داخل پمپ آب جلوگیری کنید. در حالت کلی پد یا پوشال سلولزی از پد پوشالی گران‌تر است. - هزینه تعمیر کولر آبی در نجف آباد.

برای نصب کولر آبی قبل از شروع فصل گرما یعنی اواسط بهار بهترین زمان است. کولر آبی اولین بار در مصر و ایران اختراع و ساخته شد.

برای تعیین و ثابت نگه داشتن میزان آب داخل کولر آبی از شناور کولر استفاده می‌شود.

کولر آبی با برق کار می‌کند و برای اینکه این برق بتواند کولر را به حرکت وادارد از پمپ کولر آبی استفاده می‌شود.

با شروع فصل سرما کولر آبی مجدد باید سرویس و جمع‌آوری شود تا برای فصل گرمای پیشرو آماده و بدون هیچ مشکلی باشد. هزینه‌های جاری کولر آبی به نسبت سیستم تهویه مطبوع ارزان‌تر و به صرفه‌تر است.

سیستم تعریق بدن انسان تماما مشابه به عملکرد کولر آبی و خنک شدن هوا است.

تعمیر کولر آبی در نجف آباد
تعمیر کولر آبی در نجف آباد

در محیط‌های خشک و کویری استفاده از کولر آبی از خشکی محیط و خراب شدن وسایل چوبی جلوگیری می‌کند.

کولر آبی با ایجاد رطوبت مانع از خشک شدن هوا و ترک خوردن وسایل چوبی می‌شود.

برای داشتن یه کولر آبی سالم در ادامه هوایی مطبوع بهتر است هر سال پوشال‌های کولر تعویض شود. معیوب شدن پروانه پمپ کولر آبی یکی از دلایل معیوبی کولر است. با تعمیر کولر آبی در نجف آباد به موقع توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای از این مشکل جلوگیری نمایید.

هزینه و زمان تعمیر کولر آبی در نجف آباد بستگی به نوع و قطعه خرابی دارد. اگر قطعه نیاز به تعویض داشته باشد زمان کمتری صرف می‌شود اما هزینه بیشتری دارد ولی اگر قطعه با تعمیر رفع مشکل شود زمان بیشتری می‌برد تا مشکل برطرف شود.

توجه به عملکرد، صدا و بوی کولر آبی خیلی اهمیت دارد زیرا روشی برای عیب‌یابی کولر است.

تعمیر کولر آبی در نجف آباد | در صورت به مشام رسیدن بوی سوختگی یا داغی از کامال کولر بلافاصله آن را خاموش کنید و با یک تعمیرکار کولر آبی تماس بگیرید.

پروانه کولر جزو اجزای کولر آبی است که احتما خرابی در آن بالا است با تعمیر کولر آبی در نجف آباد دوره‌ای می‌توانید از این خرابی جلوگیری کنید. فن کولر آبی به کمک الکترو موتور دو سرعته به چرخش در می‌آید.

پمپ کولر آبی به جهت نفوذ آب قطعه پر ریسکی برای خرابی است اما با تعمیر کولر آبی در نجف آباد این مشکل برطرف می‌شود. برای ایجاد محیطی پاکیزه و بدون آلودگی کولر آبی به دلیل به گردش در آوردن هوا انتخاب مناسبی است. (بهترین تعمیر کولر آبی در نجف آباد)

پرسش‌های متداول درباره تعمیر کولر آبی در نجف آباد

معمولا با آغاز فصل گرما باید پمپ، پوشال‌ها، تسمه‌ها و موتور کولرهای آبی مورد بازبینی و بررسی قرار گیرند. همچنین این فصل زمان مناسبی برای نصب کولر آبی برای منزل یا محل کار شماست. برای سرویس تعویض پوشال، روغن‌کاری موتور و پمپ، بررسی سوراخ بودن یا نبودن کف کولر، بررسی تسمه‌های کولر و... توسط متخصص این حوزه و تعمیرکار کولر بررسی و چک می‌شود. گاهی ممکن است که قطعه‌ای از کولر دچار نقص یا مشکلی باشد که با تعمیر کولر آبی در نجف آباد این قطعه مشکل رفع می‌شود و نیازی به تعوضی آن قطعه و هزینه کردن برای قطعه جدید نیست.
هزینه تعمیر کولر آبی در نجف آباد بسیار به قطعاتی که برای رفع آن مشکل استفاده می‌شود دارد. به طور مثال اگر نیاز به تعویض پمپ کولر آبی داشته باشید اگر پمپ کولر اصل و اورجینال تهیه کنید هزینه بیشتری دارد به نسبت پمپ کولرهای معمولی و چینی که خیلی زود مجددا دچار مشکل و هزینه مجدد می‌شوند. همچنین هزینه تعویض پمپ کولر توسط تعمیرکار هم باید محاسبه شود که برخورداری از یک تعمیرکار منصف و خبره تمام این هزینه‌ها را به حداقل می‌رساند. همچنین با تعویض پوشال سالیانه می‌توانید مشکلات مربوط به کولر آبی را کاهش دهید.
کولر آبی به دلایل متعددی می‌تواند دچار مشکل و خرابی شود که با تعمیر کولر آبی در نجف آباد دوره‌ای این مشکلات و خرابی‌ها به حداقل می‌رسد. عمده مشکلاتی که در کولرهای آبی پدید می‌آید شامل خرابی موتور، دینام، تسمه، خرابی پمپ، سوراخ شدن کف کولر آبی، خرابی شلنگ کولر، قطع آب کولر و... است. به کمک یه تعمیرکار خبره می‌توانید مشکلات کولر را با کمترین زمان و هزینه حل کنید تا بتوانید از هوای خوش کولر آبی در فصل گرما بهره‌مند شوید.