ایزوگام در آبادان | کد تخفیف مخصوص شما + بهترین‌ها

هزینه ایزوگام در آبادان و ایزوگام در آبادان | شماره تلفن فوری + 5 نکته که نمی‌دانید + کد تخفیف برای شما

برای خواندن سریع هر بخش آن را لمس کنید:

تعرفه ایزوگام در آبادان | برای نصب بهتر ایزوگام در آبادان ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و خیسی باشد.

عایق طبیعی پشت بام از فلت شیشه و پلی استر تشکیل شده است.

ایزوگام در پشت‌بام‌ها، نمای ساختمان، ایرانیت، پی ساختمان، کانال‌های آبیاری، سرویس‌های بهداشتی، سردخانه‌ها، سدها و... استفاده می‌شود. ایزوگام بر اساس ماده تشکیل‌دهنده به دو دسته تقسیم می‌شود: ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۶۰-۷۰ و ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت.

برای داشتن یک پوشش عایق خوب در برابر آب بهتر است ایزوگام را تا روی لبه‌های پشت‌بام پیش ببرید.

تعرفه ایزوگام در آبادان | بافت ایزوگام لزج و چسبناک به شکل جامد است و از هیدروکربن ساخته شده است.

ایزوگام تک لایه به نسبت ایزوگام دو لایه ظریف و نرم تر است.

در مکان‌هایی تحت تابش شدید نور خورشید ایزوگام با روکش آلومینیوم انتخاب امن‌تری است. ایزوگام تک لایه ظریف‌ تر و منعطف‌ تر از ایزوگام دو لایه است.

بهتر است زمان ایزوگام در آبادان را به تابستان موکول کنید تا سطح پشت‌بام از خیسی و آب پاک باشد.

برای نصب ایزوگام بر روی سقف به تجهیزات همچون مشعل احتیاج است. برای عایق پی ساختمان استفاده از ایزوگام بدون روکش آلومینیوم انتخاب بهتری است. اگر برای ایزوگام ظاهر شکیل برای شما اهمیت بالایی دارد ایزوگام با روکش سنگریزه به خاطر دارا بودن ظاهری شکیل انتخاب بسیار مناسبی است.

بهترین‌ها

در هنگام تهیه ایزوگام در آبادان باید استاندارد ایزوگام، ضمانت‌نامه کتبی و بیمه‌نامه معتبر را از فروشنده اخذ نمایید.

ایزوگام برش‌خورده برای عایق کردن سقف‌های شیروانی استفاده می‌شود و ظاهری قشنگ دارد.

عمر مفید ایزوگام به طور متوسط ۱۰ سال است البته عوامل محیطی بر روی عمر ایزوگام خیلی تاثیرگذار است. نشان استاندارد ایزوگام، ضمانت‌نامه کتبی و بیمه‌نامه معتبر از عواملی است که در لحظه تهیه ایزوگام در آبادان باید به آنها توجه شود.

برای نصب بهتر ایزوگام در آبادان ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و خیسی باشد. (ایزوگام در آبادان)

قبل از نصب ایزوگام در آبادان باید رویه پشت‌بام خشک، تمیز و عاری از هرگونه خاک و رطوبت باشد. منازلی که در مناطق سردسیری قرار دارند به ایزوگام نیاز بیشتری پیدا می‌کنند.

هنگام نصب ایزوگام اگر شیره پلی استر به درستی جذب شود ایزوگام تماما یک دست و زیبا به نظر می‌رسد.

ایزوگام در آبادان
ایزوگام در آبادان

رویه ایزوگام باید کاملا پوششی صاف و یکدست داشته باشد تا ظاهری بی‌نقص و مقاوم از خود به جای بگذارد. ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت یکی از انواع ایزوگام بر اساس مواد تشکیل‌دهنده است.

ایزوگام در آبادان

ایزوگام ۱۰ متر طول دارد و به صورت تک لایه و دولایه عرضه می‌شود. ایزوگام طرح‌دار برای نمای ساختمان و زیبایی نما استفاده می‌شود. ایزوگام ‌طرح‌دار در طرح‌های آجری، چمنی، شش ضلعی آبی و طوسی و به رنگ سبز و همچنین پارکت و سنگ به فروش می‌رسد.

برای پوشش پشت بام ها بهتر است از ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت استفاده کنید.

ایزوگام مازوت نرم‌تر از قیر خالص است و حساسیت کمتری به تغییر دما دارد. رول‌های ایزوگام باید در بسته‌بندی‌ های کاغذی یا از جنس پلاستیک بسته‌ بندی شوند.

ایزوگام عادی یکی از انواع ایزوگام بر اساس تقسیم بندی شکل ظاهری است.

ایزوگام به دلیل رنگ سیاهی که دارد به پوشش آسفالت نیز شهیر است. به ایزوگام پوشش آسفالت هم گفته می‌شود که به صورت معمول سیاه رنگ است.

ایزوگام در لوله‌های آب و گاز و نفت، پل‌های هوایی، باند فرودگاه و... استفاده می‌شود.

بهترین زمان برای نصب ایزوگام در آبادان تابستان و فصل گرماست چون رطوبت و بارندگی خیلی کم است و آسان‌تر ایزوگام‌ها به سقف می‌چسبند.

مشعل از تجهیزات ضروری نصب ایزوگام بر روی سقف و مکان‌های دیگر است.

شماره تلفن فوری

به ترکیب هیدروکربن که جامد و خیلی دارای حالت چسبنده است ایزوگام گفته می‌شود.

ایزوگام تک لایه نازک تر و ظریف تر است در نتیجه ایزوگام دو لایه انتخابی مقاوم‌تر است. از مواد تشکیل دهنده ایزوگام می‌شود به قیر، آهک، ماسه و پلیمرها اشاره کرد.

در هنگام نصب ایزوگام بر روی پشت بام به جذب شیره پلی استر توجه نمایید. یکی از انواع ایزوگام، ایزوگام معمولی است که یک متر عرض و ۱۰ متر طول دارد.

ایزوگام یک بافت جامد و محکم دارد که به کمک مشعل گرم و نرم می‌شود تا به سادگی به سطح سقف بچسبد.

ایزوگام در آبادان
ایزوگام در آبادان

ایزوگام‌ها بنا به پوشش رویی به ۴ دسته تقسیم می‌شوند: ایزوگام با روکش آلومینیم، ایزوگام بدون روکش آلومینیم، ایزوگام با روکش سنگریزه و ایزوگام طرح‌دار. ایزوگام در حالت رول در دمای ۱۰ تا ۶۰ درجه نباید چسبندگی داشته باشید.

ایزوگام کف و دیواره‌های استخر کاری بسیار ضروری و واجب برای نگهداری بهتر استخر است.

ایزوگام با روکش سنگریزه برای مکان‌های پرتردد استفاده می‌شود و ظاهری زیبا دارد. مقاومت در برابر خوردگی، نور فرابنفش و سایش از ویژگی‌های کلیدی ایزوگام است.

ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت عمر کمتری به نسبت ایزوگام قیر خالص دارد. ایزوگام مرغوب باید ۱۰۰٪ از پلی‌استر ساخته شود تا پوشش عایق مطلوبی داشته باشد.

برای ایجاد یک پوشش ضدآب و نم ابتدا باید به وسیله مشعل ایزوگام را گرم و به حالت نرم درآورد.

ایزوگام از سقف ساختمان‌های مسکونی و اداری در برابر بارندگی محافظت می‌کند. ایزوگام قیر خالص ۶۰-۷۰ انتخاب بهتری به نسبت ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت است.

ایزوگام با روکش آلومینیم برای سطوحی که تحت پوشش مسقیم نور خورشید است به کار می‌رود. برای داشتن پوشش عایقی مستحکم و مقاوم از ایزوگام دو لایه استفاده کنید.

برای جلوگیری از هدر رفت آب و خراب شدن استخر بهتر است کف استخر را ایزوگام کنید.

پرسش‌های متداول درباره ایزوگام در آبادان

هزینه انجام ایزوگام در آبادان وابسته به متراژ و کیفیت ایزوگام استفاده شده است. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. بازدید انجام ایزوگام در آبادان رایگان است.
بهتر از ایزوگام در آبادان در فصول گرم سال انجام شود تا ایزوگام به خوبی به کف موضع بچسبد.
به طور کلی انواع ایزوگام در آبادان به دو دسته ایزوگام عادی و برش خورده تقسیم می‌شود.