ایزوگام در ساوه | تماس بهترین‌ها + بهترین متخصص‌ها

هزینه ایزوگام در ساوه و ایزوگام در ساوه | تخفیف مخصوص شما + 10 موضوع مهم + شماره تلفن فوری

برای خواندن سریع هر بخش آن را لمس کنید:

برای نصب بهتر ایزوگام در ساوه ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و رطوبت باشد. ایزوگام استاندارد نباید در دمای ۱۰ تا ۶۰ درجه نرم، چسبناک و لزج باشد. منازلی که در مناطق سردسیر قرار دارند به ایزوگام نیاز بیشتری پیدا می‌کنند.

ایزوگام از قیر، آهک، ماسه و پلیمر ساخته می‌شود که حالتی محکم و سخت دارد. ایزوگام ها را تنها در بسته‌ بندی از جنس کاغذ و یا از جنس پلاستیک تهیه نمایید. برای عایق پی ساختمان استفاده از ایزوگام بدون روکش آلومینیوم انتخاب بهتری است.

در قدیم به جای ایزوگام از آسفالت و قیر گونی استفاده می‌شده است.

ایزوگام دو لایه استحکام و مقاومت بیشتری به نسبت ایزوگام تک لایه دارد.

ایزوگام در لوله‌های آب و گاز و نفت، پل‌های هوایی، باند فرودگاه و... استفاده می‌شود. ایزوگام جامد با یک مشعل گرم و نرم می‌شود و به سطح سقف می‌چسبد و همین باعث ایجاد یک عایق مناسب در برابر آب و رطوبت می‌شود.

برای داشتن پوشش عایق مناسب حتما در هنگام تهیه ایزوگام در ساوه به نشان استاندارد آن دقت نمایید.

بهتر است زمان ایزوگام در ساوه را به تابستان موکول کنید تا سطح پشت‌بام از نم‌ناکی و آب پاک باشد.

ایزوگام مازوت بیشتر در پوشش پشت‌بام، باتری اتومبیل و اندودکاری استفاده می‌شود.

هزینه ایزوگام در ساوه

در سقف‌های شیروانی به دلیل اهمیت ظاهری که دارا هستند معمولا از ایزوگام برش خورده استفاده میشود. ایزوگام یک پوشش محافظتی پشت بام در برابر رطوبت، بخار و گرماست. به ترکیب هیدروکربن که دارای حالت جامد و بسیار دارای حالت چسبنده است ایزوگام گفته می‌شود.

برای ایزوگام سقف که در برابر نور مستقیم آفتاب است بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیوم استفاده شود. ایزوگام از هیدروکربن ساخته شده و دارای حالت جامد و خیلی دارای حالت چسبنده و لزج است.

برای آنکه ایزوگام در ساوه به خوبی به سقف بچسبد ضروری است نصب ایزوگام را در فصل گرما انجام دهید.

ایزوگام در پشت‌بام‌ها، نمای ساختمان، ایرانیت، پی ساختمان، کانال‌های آبیاری، سرویس‌های بهداشتی، سردخانه‌ها، سدها و... استفاده می‌شود.

ایزوگام روی لبه‌های پشت‌بام هم پیش‌روی می‌کند تا یک عایق خیلی خوب در برابر آب بسازد.

ایزوگام ۱۰ متر طول دارد و به صورت تک لایه و دولایه عرضه می‌شود. - درخواست ایزوگام در ساوه.

ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت عمر کمتری به نسبت ایزوگام قیر خالص دارد. در لحظه خرید ایزوگام توجه فرمایید که ایزوگام در دو نوع تک لایه و دو لایه عرضه می‌شود.

ایزوگام در ساوه
ایزوگام در ساوه

برای داشتن پوشش عایقی مستحکم و مقاوم از ایزوگام دو لایه استفاده کنید. در هنگام نصب ایزوگام بر روی پشت بام به جذب شیره پلی استر توجه نمایید.

تعرفه ایزوگام در ساوه | از الزامات ضروری نصب ایزوگام بر روی سطوح می‌شود به مشعل اشاره کرد.

ایزوگام تک لایه ظریف‌ تر و منعطف‌ تر از ایزوگام دو لایه است. برای داشتن یک پوشش عایق خوب در برابر آب بهتر است ایزوگام را تا روی لبه‌های پشت‌بام پیش ببرید. - هزینه ایزوگام در ساوه.

ایزوگام در ساوه

برای نصب بهتر ایزوگام در ساوه ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و رطوبت باشد. ایزوگام استاندارد نباید در دمای ۱۰ تا ۶۰ درجه نرم، چسبناک و لزج باشد. منازلی که در مناطق سردسیر قرار دارند به ایزوگام نیاز بیشتری پیدا می‌کنند.

یک رول استاندارد ایزوگام باید دارای بسته بندی کاغذی و پلاستیکی و آکبند باشد.

بهترین نوع ایزوگام از نظر مواد تشکیل دهنده ایزوگام با ۱۰۰٪ پلی استر است.

هزینه ایزوگام در ساوه | برای آنکه ایزوگام یک پوشش بی‌نقص برای مکان‌های حفاظتی باشد باید در برابر سایش، خوردگی و نور فرابنفش مقاوم باشد.

تعرفه‌های سال ۱۴۰۳

درخواست ایزوگام در ساوه | ایزوگام در مناطقی که بارندگی در آن زیاد رخ می‌دهد مرسوم‌تر است.

به ایزوگام پوشش آسفالت هم گفته می‌شود که معمولا سیاه رنگ است.

عرض ایزوگام عادی به طور متوسط یک متر و طول آن ۱۰ متر است.

ایزوگام در ساوه
ایزوگام در ساوه

درخواست ایزوگام در ساوه | عایق پشت بام دارای دو لایه شیشه‌ای و پلی استری به صورت چسبیده روی هم است.

قبل از نصب ایزوگام در ساوه باید سطح پشت‌بام خشک، تمیز و عاری از هرگونه خاک و نم‌ناکی باشد.

ایزوگام طرح‌دار برای نمای ساختمان و زیبایی نما استفاده می‌شود. ایزوگام ‌طرح‌دار در طرح‌های آجری، چمنی، شش ضلعی آبی و طوسی و به رنگ سبز و همچنین پارکت و سنگ به فروش می‌رسد.

ایزوگام معمولی یکی از انواع ایزوگام بر اساس تقسیم بندی شکل ظاهری است.

ایزوگام مرغوب باید ۱۰۰٪ از پلی‌استر ساخته شود تا پوشش عایق مطلوبی داشته باشد. ایزوگام یک بافت دارای حالت جامد و سفت دارد که به کمک مشعل گرم و نرم می‌شود تا به سادگی به سطح سقف بچسبد. - تعرفه ایزوگام در ساوه.

هزینه ایزوگام در ساوه | ایزوگام‌ها بر اساس پوشش رویی به ۴ دسته تقسیم می‌شوند: ایزوگام با روکش آلومینیم، ایزوگام بدون روکش آلومینیم، ایزوگام با روکش سنگریزه و ایزوگام طرح‌دار. یکی از نوع‌ها ایزوگام، ایزوگام معمولی است که یک متر عرض و ۱۰ متر طول دارد. از ایزوگام برای کف استخر هم استفاده می‌شود تا آب و رطوبت به زمین زیر استخر نفوذ نکند.

ایزوگام با روکش آلومینیوم و ایزوگام بدون روکش آلومینیوم از نوع‌ها ایزوگام بنا به پوشش رویی است. مقاومت در برابر خوردگی، نور فرابنفش و سایش از ویژگی‌های کلیدی ایزوگام است.

قیر با آهک، ماسه و پلیمرها ترکیب می‌شوند و ایزوگام را می‌سازند.

جذب شیره پلی‌استر در ایزوگام باید یکنواخت باشد و حالتی برش خورده یا چروک افتاده نداشته باشد.

ایزوگام برش‌خورده برای عایق کردن سقف‌های شیروانی استفاده می‌شود و ظاهری زیبا دارد.

نشان استاندارد ایزوگام، ضمانت‌نامه کتبی و بیمه‌نامه موثق از عواملی است که در هنگام تهیه ایزوگام در ساوه باید به آنها توجه شود.

۱۰ سال عمر مفید ایزوگام در صورت نگهداری صحیح از آن است. ایزوگام قیر خالص ۶۰-۷۰ انتخاب بهتری به نسبت ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت است. ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت بسیار نرم‌تر از ایزوگام قیر خالص است.

پرسش‌های متداول درباره ایزوگام در ساوه

هزینه انجام ایزوگام در ساوه وابسته به متراژ و کیفیت ایزوگام استفاده شده است. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. بازدید انجام ایزوگام در ساوه رایگان است.
به طور کلی انواع ایزوگام در ساوه به دو دسته ایزوگام عادی و برش خورده تقسیم می‌شود.
بهتر از ایزوگام در ساوه در فصول گرم سال انجام شود تا ایزوگام به خوبی به کف موضع بچسبد.