ایزوگام در یزد | تعرفه‌های سال ۱۴۰۳ + چطور بهترین را انتخاب کنیم؟

تعرفه ایزوگام در یزد و ایزوگام در یزد | بهترین‌ها + تعرفه‌های سال ۱۴۰۳ + 10 موضوع چیست؟

برای خواندن سریع هر بخش آن را لمس کنید:

ایزوگام از هیدروکربن ساخته شده و جامد و بسیار چسبناک و لزج است. برای نصب بهتر ایزوگام در یزد ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و نم‌ناکی باشد.

ایزوگام در پشت‌بام‌ها، نمای ساختمان، ایرانیت، پی ساختمان، کانال‌های آبیاری، سرویس‌های بهداشتی، سردخانه‌ها، سدها و... استفاده می‌شود.

ایزوگام در یزد | رول‌های ایزوگام تنها به کمک گرمای مشعل به حالت لطیف و لزج درمی‌آیند. برای ایزوگام سقف که در برابر نور مستقیم آفتاب است بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیوم استفاده شود.

مشعل‌ها ایزوگام را از حالت دارای حالت جامد و سفت به حالن نرم و دارای حالت چسبنده مانند آدامس تبدیل می‌کنند.

ایزوگام تک لایه ظریف‌ تر و منعطف‌ تر از ایزوگام دو لایه است.

در هنگام نصب ایزوگام توجه فرمایید که ظاهر صاف و بدون چروک بسیار اهمیت دارد به ایزوگام پوشش آسفالت هم گفته می‌شود که معمولا مشکی رنگ است.

ایزوگام با روکش آلومینیوم و ایزوگام بدون روکش آلومینیوم از انواع ایزوگام بر اساس پوشش رویی است. اگر برای ایزوگام ظاهر قشنگ برای شما اهمیت بالایی دارد ایزوگام با روکش سنگریزه به دلیل دارا بودن ظاهری قشنگ انتخاب بسیار مناسبی است.

ایزوگام‌ها بر اساس شکل ظاهری به دو دسته تقسیم می‌شوند: ایزوگام عادی و ایزوگام برش خورده.

سقف منازل در معرض خیسی، بخار و گرمای بسیاریست که این امر باعث آسیب به سقف می‌شود. برای محافظت از سقف ایزوگام امن‌ترین انتخاب است. برای داشتن سقف و نمایی قشنگ بهتر است از ایزوگام برش خورده استفاده کنید.

از مواد تشکیل دهنده ایزوگام می‌توان به قیر، آهک، ماسه و پلیمرها اشاره کرد. ایزوگام قیر خالص ۶۰-۷۰ کیفیت بهتری به نسبت ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت دارد.

نشان استاندارد ایزوگام، ضمانت‌نامه نوشتاری و بیمه‌نامه معتبر از عواملی است که در لحظه تهیه ایزوگام در یزد باید به آنها توجه شود.

تعرفه ایزوگام در یزد

در قدیم به جای ایزوگام از آسفالت و قیر گونی استفاده می‌شده است. ایزوگام‌ها بر اساس پوشش رویی به ۴ دسته تقسیم می‌شوند: ایزوگام با روکش آلومینیم، ایزوگام بدون روکش آلومینیم، ایزوگام با روکش سنگریزه و ایزوگام طرح‌دار.

در لحظه خرید ایزوگام توجه فرمایید که ایزوگام در دو نوع تک لایه و دو لایه عرضه می‌شود.

ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت نسبت به تغییر دما حساسیت کمتری دارد. - ایزوگام در یزد.

در هنگام نصب ایزوگام بر روی پشت بام به جذب شیره پلی استر توجه نمایید.

ایزوگام بر اساس ماده تشکیل‌دهنده به دو دسته تقسیم می‌شود: ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۶۰-۷۰ و ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت.

ایزوگام دو لایه ظاهری خشک و کلفت دارد که سخت تر از ایزوگام یک لایه شکل می‌گیرد. (تعرفه ایزوگام در یزد)

ایزوگام در یزد
ایزوگام در یزد

ایزوگام در یزد

ایزوگام در مناطقی که بارندگی در آن زیاد رخ می‌دهد متداول‌تر است.

ایزوگام تک لایه نازک تر و ظریف تر است در نتیجه ایزوگام دو لایه انتخابی مقاوم‌تر است.

ایزوگام در دمای بالای ۶۰ درجه دارای حالت نرم و چسبناک است. یک رول استاندارد ایزوگام باید دارای بسته بندی کاغذی و پلاستیکی و آکبند باشد.

قیر گونی و آسفالت جایگزین‌های قدیمی ایزوگام بوده‌اند که امروزه دیگر جایگاهی ندارند. سطح ایزوگام باید به صورت کامل پوششی صاف و یکدست داشته باشد تا ظاهری بی‌نقص و مقاوم از خود به جای بگذارد.

عمر مفید ایزوگام به طور متوسط ۱۰ سال است البته عوامل محیطی بر روی عمر ایزوگام بسیار تاثیرگذار است. (تعرفه ایزوگام در یزد)

برای اندودکاری و باتری اتومبیل بهتر است از ایزوگام مازوت استفاده کنید.

هزینه ایزوگام در یزد

ابعاد ایزوگام عادی به صورت تقریبی ۱ متر در ۱۰ متر است. برای داشتن پوشش عایقی مستحکم و مقاوم از ایزوگام دو لایه استفاده کنید.

در هنگام تهیه ایزوگام در یزد باید استاندارد ایزوگام، ضمانت‌نامه مکتوب و بیمه‌نامه معتبر را از فروشنده اخذ نمایید.

ایزوگام قیر خالص عمری طولانی‌تر به نسبت ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت دارد.

از الزامات نصب ایزوگام در یزد عاری بودن محل از هرگونه خاک و رطوبت است.

ایزوگام یک بافت جامد و محکم دارد که به کمک مشعل گرم و نرم می‌شود تا به سادگی به رویه سقف بچسبد.

ایزوگام در یزد
ایزوگام در یزد

برای عایق پی ساختمان استفاده از ایزوگام بدون روکش آلومینیوم انتخاب بهتری است. ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت یکی از انواع ایزوگام بر اساس مواد تشکیل‌دهنده است.

ایزوگام از هیدروکربن ساخته شده و جامد و بسیار چسبناک و لزج است. برای نصب بهتر ایزوگام در یزد ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و نم‌ناکی باشد. - ایزوگام در یزد.

ایزوگام هم تک لایه دارد هم دو لایه و هر رول ایزوگام ۱۰ متر است.

خوب ترین زمان برای نصب ایزوگام در یزد تابستان و فصل گرماست چون خیسی و بارندگی خیلی کم است و راحت‌تر ایزوگام‌ها به سقف می‌چسبند.

برای محافظت سقف در برابر رطوبت، بخار و گرما ایزوگام بهترین گزینه است.

برای جلوگیری از هدر رفت آب و خراب شدن استخر بهتر است کف استخر را ایزوگام کنید.

ایزوگام جامد با یک مشعل گرم و لطیف می‌شود و به رویه سقف می‌چسبد و همین باعث ایجاد یک عایق مناسب در برابر آب و رطوبت می‌شود.

ایزوگام کف و دیواره‌های استخر کاری بسیار ضروری و واجب برای نگهداری بهتر استخر است.

ایزوگام اعلاء باید ۱۰۰٪ از پلی‌استر ساخته شود تا پوشش عایق مطلوبی داشته باشد.

اگر می‌خواهید مکان‌هایی که تردد ماشین و انسان در آن زیاد است را ایزوگام کنید ایزوگام با روکش سنگریزه خوب ترین انتخاب است. از الزامات ضروری نصب ایزوگام بر روی سطوح می‌توان به مشعل اشاره کرد.

قیر با آهک، ماسه و پلیمرها ترکیب می‌شوند و ایزوگام را می‌سازند.

بهتر است زمان ایزوگام در یزد را به تابستان موکول کنید تا سطح پشت‌بام از خیسی و آب پاکیزه باشد. رنگ سیاه ایزوگام آن را مانند آسفالت نشان می‌دهد به همین دلیل گاهی به آن پوشش آسفالت نیز گفته می‌شود.

ایزوگام برش خورده یکی از نوع‌ها ایزوگام بر اساس شکل ظاهری است.

ایزوگام ها را تنها در بسته‌ بندی کاغذی و یا از جنس پلاستیک تهیه نمایید. برای عایق‌بندی نمای ساختمان بهت است از ایزوگام طرح دار استفاده کنید.

پرسش‌های متداول درباره ایزوگام در یزد

هزینه انجام ایزوگام در یزد وابسته به متراژ و کیفیت ایزوگام استفاده شده است. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. بازدید انجام ایزوگام در یزد رایگان است.
بهتر از ایزوگام در یزد در فصول گرم سال انجام شود تا ایزوگام به خوبی به کف موضع بچسبد.
به طور کلی انواع ایزوگام در یزد به دو دسته ایزوگام عادی و برش خورده تقسیم می‌شود.