نصب توری پنجره در تهران | بهترین متخصص‌ها + تعرفه سال ۱۴۰۳

تعرفه نصب توری پنجره در تهران و نصب توری پنجره در تهران | تخفیف + بهترین متخصص‌ها + چطور بهترین را انتخاب کنیم؟

برای خواندن سریع هر بخش آن را لمس کنید:

توری‌های در و پنجره در دو نوع ثابت و متحرک (با قابلیت باز و بسته کردن) نصب می‌شوند. برای اطلاع از هزینه‌های نصب توری پنجره در تهران بهتر است با کارشناسان با تجربه تماس بگیرید.

تعرفه نصب توری پنجره در تهران | برای نصب توری بر روی پنجره‌های دوجداره UPVC به صورت معمول از توری‌های یو پی وی سی (UPVC) استفاده می‌کنند. یکی دیگر از انواع توری‌ها،‌توری‌های لولایی می‌باشند که به وسیله لولا باز و بسته می‌شود و مکانیزمی همانند باز شدن پنجره دارند.

توری پلیسه‌ای یا همان آکاردئونی که به صورت کرکره‌ای باز و بسته می‌شود یکی از رایج‌ترین توری‌ها برای انواع پنجره‌ها به حساب می‌آید.

برای تمیزکار توری‌های پنجره نسبتا مقاوم می‌شود از بخارشو برقی استفاده کرد.

توری‌های در و پنجره در دو نوع ثابت و متحرک (با قابلیت باز و بسته کردن) نصب می‌شوند. برای اطلاع از هزینه‌های نصب توری پنجره در تهران بهتر است با کارشناسان با تجربه تماس بگیرید.

توری‌های ثابت و توری‌های متحرک از انواع متداول توری پنجره و در هستند. از انواع توری پنجره، توری مگنتی است که دارای قفل مغناطیسی برای باز و بسته شدن است.

برای جلوگیری از وارد شدن حشرات و موجودات موذی به داخل فضای خانه از توری در و پنجره استفاده می کنند. در لحظه انتخاب توری مناسب به مواردی چون عمر توری، نحوه تمیز کردن، ویژگی‌های مثبت و منفی و مکانی که می‌خواهید توری را آنجا نصب کنید توجه فرمایید.

توری‌های پنجره UPVC شامل انواع توری‌های پلیسه‌ای، مگنتی، رولینگ و ... است.

با نصب برخی از توری‌ها با ابعاد منافذ ریزتر و رنگ‌‌های تیره می‌توانید مانع دید داخل منزل از بیرون آن شوید. در زمان نصب توری پنجره و در، بعضی مدل‌ها مناسب نصب بر روی در نیستند. (درخواست نصب توری پنجره در تهران)

توری‌های ثابت UPVC قابلیت باز و بسته شدن را ندارند و برای باز و بسته کردن آن‌ها ضروری است از متخصص نصب توری کمک بگیرید.

تعرفه نصب توری پنجره در تهران

در صورت نگهداری درست و توجه به نکات مراقبی می‌توانید طول عمر استفاده از توری پنجره و در منزلتان را افزایش دهید. استفاده از توری در و پنجره می‌تواند مانع ورود حشرات موذی به داخل محیط شود.

تعرفه نصب توری پنجره در تهران کاملا بستگی به متراژ و نوع کار دارد که بعد از تماس با نصاب مشخص می‌گردد.

توری پنجره و در جنس پارچه های متفاوتی مشتمل بر آلومینیوم، نایلون، فایبرگلس و ... دارد.

نصب توری پنجره در تهران
نصب توری پنجره در تهران

از برخی توری‌های تیره با مدل ویژه می‌توان به عنوان آفتابگیر استفاده کرد. بهترین و خبره‌ترین نصابان در حوزه نصب توری پنجره در تهران را در این صفحه بیابید.

نحوه تمیز کردن، باز و بسته کردن،‌نگهداری و مراقبت بعد از نصب باید توسط متخصص و نصاب به شما آموزش داده شود.

از محبوب‌ترین انواع توری، توری‌های upvc (یو پی وی سی ) می‌باشند که از الیاف فایبر گلاس با استفاده از جدیدترین فناوری تولید شده‌اند.

معمولا نصابان با توجه به متراژ و نوع در یا پنجره و توری قیمت نصب توری پنجره در تهران را تعیین می‌کنند.

بهترین متخصص‌ها

قبل از خرید توری پنجره از ویژگی‌های آن و نحوه نصب آن حتما اطلاع کسب کنید.

قاب‌های از جنس آلومینیوم، فلز، چوب و یا upvc از انواع رایج قاب توری پنجره است.

از رایج‌ترین مدل‌های توری پنجره و در، توری پلیسه‌ای یا آکاردئونی نام دارد. توری UPVC ضد رنگ و ضد اشتعال است که مزیتی حائز اهمیت به حساب می‌آید.

نصب توری پنجره در تهران | از مزایای توری‌های UPVC،ضد اشتعال بودن، نصب آسان، ضد زنگ، قابلیت شستشو، استحکام زیاد است.

از انواع توری‌های UPVC می‌‌توان به توری پلیسه‌ای، توری رولینگ، توری ثابت upvc، توری لولایی upvc و مگنتیک اشاره کرد. خوب ترین انتخبا برای نصب توری روی در و پنجره‌های upvc استفاده از همین نوع توری است.

نصاب حرفه‌ای توی پنجره می‌تواند در انتخاب توری مناسب شما را کمک کند.

با نصب بهترین نوع توری توسط کارشناسان ماهر می‌توانید سال‌ها از آن‌ها استفاده کنید. اگر مایلید از هزینه‌ها و قیمت نصب توری پنجره در تهران اطلاعات کسب کنید با کارشناسان و نصابان مجرب تماس بگیرید.

توری رولینگ با داشتن قاب ثابت قابلیت جمع شدن کرکره‌ای به دو صورت افقی و عمودی را دارند. اگر دقت مناسبی در انتخاب تورید پنجره و نصاب آن داشته باشید می‌توانید سال‌ها از آن به خوبی استفاده کنید.

برای تعیین قیمت توری در و پنجره لازم است ابتدا متراژ کار و متریال انتخابی و مدل توری انتخاب شود. نصب هر نوعی از انواع توری پنجره نیازمند تخصص و مهارت است

نصب توری پنجره در تهران
نصب توری پنجره در تهران

توری ریلی قاب متحرک دارد و خیلی متناسب برای در و پنجره‌های ریلی است که می‌تواند از هر دو طرف چپ و راست در یا پنجره نصب گردد. بعضی از توری‌ها به دلیل رنگ تیره و مدل خاصی که دارند آفتابگیر نیز هستند. برای نصب توری پنجره در تهران به بهترین و حرفه‌ای ترین شکل با نصابان این صفحه تماس بگیرید.

قیمت توری بستگی به متراژ کار، نوع مدل و برند انتخابی توری دارد.

برای در و پنجره ریلی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای نصب توری، توری پنجره ریلی قاب متحرک است.

توری‌های پنجره و در امنیتی، توری‌هایی با قاب و پارچه مستحکم هستند.

توری‌های upvc ساخته شده از الیاف فایبر گلاس با تکنولوژی ویژه هستند. توری مگنتیک شباهت بسیاری به توری پلیسه‌ای دارد ولی برخلاف توری پلیسه‌ای قابلیت جدا شدن از قاب را دارد و قابلیت بسته شدن خودکار به دلیل وجود قفل مگنتی را دارند.. از توری اغلب برای ورودی‌های خانه مانند در و پنجره استفاده می‌شود.

گاهی ممکن است در زمان نصب توری پنجره و در بطور همزمان از دو نوع توری استفاده کرد.

به طور کلی توری‌ها از دو جزء اصلی قاب و توری و اجزاء فرعی نخ و یراق‌آلات تشکیل شده‌اند که هرکدام از این اجزاء از متریال متنوعی می‌توانند ساخته شوند.

پرسش‌های متداول درباره نصب توری پنجره در تهران

نصب توری پنجره در تهران توسط نصابان ماهر و باتجربه در این زمینه انجام می‌گیرد.
هر مدل توری طریقه نصب و نگهداری مخصوص خود را دارد که هنگام نصب توری پنجره در تهران توسط نصاب توضیح داده می‌شود.
هزینه نصب توری پنجره در تهران به متراژ کار و نوع نصب بستگی دارد.