تعمیر کولر آبی در خوی | ۱۰ نکته که نمی‌دانید چیست؟ + تخفیف مخصوص شما

هزینه تعمیر کولر آبی در خوی و بهترین تعمیر کولر آبی در خوی | 6 موضوع جالب که نمی‌دانید چیست؟ + تعرفه‌های ۱۴۰۳ + تخفیف

هزینه و زمان تعمیر کولر آبی در خوی بستگی به نوع و قطعه خرابی دارد. اگر قطعه نیاز به تعویض داشته باشد زمان کمتری صرف می‌شود اما هزینه بیشتری دارد ولی اگر قطعه با تعمیر رفع مشکل شود زمان بیشتری می‌برد تا مشکل برطرف شود.

یکی از دلایل خرابی پمپ کولر آبی نفوذ آب به داخل موتور پمپ است که به وسیله تعمیر کولر آبی در خوی این مشکل با کمترین هزینه رفع می‌شود. در صورتی که کولر آبی شما پد پوشالی دارد می‌توانید آنها را با پد سلولزی تعویض کنید و از مزیت پدهای سلولزی بهره‌مند شوید. - درخواست تعمیر کولر آبی در خوی.

بهترین تعمیر کولر آبی در خوی | کولر آبی با تبخیر آب باعث خنک شدن هوا و فوت کردن هوای خنک به محیط می‌شود.

در سرویس سالانه کولر آبی بهتر است پوشال‌های آن توسط یک متخصص تعویض شود.

پمپ کولر جزو پر دردسرترین قطعات داخلی کولر آبی است که امکان خرابی در آن خیلی بالاست. هزینه‌های جاری کولر آبی به نسبت سیستم تهویه مطبوع ارزان‌تر و به صرفه‌تر است.

با انجام دوره‌ای تعمیر کولر آبی در خوی از خرابی و نفوذ آب به داخل پمپ آب جلوگیری کنید.

هوای خنک خروجی از کولر آبی حاصل تبخیر آب موجود در مخزن کولر و جذب گرما است.

در نسخه‌های سنتی و اولیه کولر آبی با عبور باد از روی قنات‌ها هوا خنک می‌شد.

هزینه تعمیر کولر آبی در خوی

خراب شدن پروانه پمپ کولر آبی یکی از دلایل خرابی کولر است. با تعمیر کولر آبی در خوی به موقع توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای از این مشکل جلوگیری نمایید.

برای اولین بار کولر آبی توسط ایرانیان و مصریان باستان ساخته شد.

در حالت کلی پد پوشالی ارزان‌تر از پد یا پوشال سلولزی است.

تعمیر کولر آبی در خوی
تعمیر کولر آبی در خوی

یک شلنگ آب عهده‌دار آب رسانی به کولر آبی است که همیشه باید مواظب این شلنگ و آب‌رسانی آن باشید.

الکترو موتور دو سرعته فن کولر آبی را به چرخش در می‌آورد.

با یک متخصص و تعمیرکار حرفه‌ای می‌توانید تعمیر کولر آبی در خوی بخصوص در بخش پروانه کولر را به موقع شناسایی و تعمیر کنید.

در بدن انسان زمانی که عرق می‌کنیم با بخار عرق احساس خنکی می‌کنیم که این کاملا مشابه عملکرد کولر آبی است. اگر می‌خواهید برای کولر آبی خود پوشال ارزان‌تر و اقتصادی‌تری انتخاب کنید پد پوشالی انتخاب بهتری است.

برای جلوگیری از خشک شدن هوا و خرابی لوازم چوبی خود از کولر آبی استفاده کنید.

هزینه و زمان تعمیر کولر آبی در خوی بستگی به نوع و قطعه خرابی دارد. اگر قطعه نیاز به تعویض داشته باشد زمان کمتری صرف می‌شود اما هزینه بیشتری دارد ولی اگر قطعه با تعمیر رفع مشکل شود زمان بیشتری می‌برد تا مشکل برطرف شود.

بهترین تعمیر کولر آبی در خوی

مزیت پد سلولزی طول عمر آن است که باید هر ۵ سال تعویض شود.

کولر آبی مصرف آب بسیاری دارد که این مسئله جزو نقاط ضعف این سیستم خنک‌کننده هوا است.

بیشترین ظرفیت کولر آبی ۱۳۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه است و ظرفیت‌ها و قدرت‌های کمتری نیز در کولر آبی وجود دارد.

بهترین زمان برای نصب کولر آبی چند هفته قبل از شروع فصل گرماست.

درخواست تعمیر کولر آبی در خوی | برای آنکه قدرت خنک‌کنندگی کولر آبی را افزایش دهید میزان آن ورودی توسط پمپ را افزایش دهید. سطح آب داخل کولر برای سلامت پمپ آب بسیار اهمیت دارد که حفظ و تعیین سطح آب کولر به عهده شناور کولر است.

تعمیر کولر آبی در خوی

کولر آبی هوای محیط و پیرامون شما را تازه و پاکیزه می‌کند.

برای افزایش راندمان کولر آبی و ایجاد باد خنک‌تر بهتر است آن را در محیط سایه و به دور از نور خورشید قرار دهید.

پمپ کولر وظیفه تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی را در کولر آبی داراست.

کولرهای آبی ظرفیت‌های متفاوتی دارد که امروزه تا ظرفیت ۱۳۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه ساخته می‌شود.

کولر آبی با گردش هوا و رطوبت محیط را ضدعفونی و پاکیزه می‌کند. یکی از معایب کولر آبی آسیب رساندن به لوازم الکتریکی و برقی است.

با شروع فصل سرما کولر آبی مجدد باید سرویس و جمع‌آوری شود تا برای فصل گرمای پیشرو آماده و بدون هیچ مشکلی باشد.

هنگامی که پمپ یا موتور کولر آبی دچار مشکل شوند بوی سوختگی و داغی به مشام می‌رسد که در این صورت حتما باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

تعمیر کولر آبی در خوی
تعمیر کولر آبی در خوی

برای جلوگیری از انتقال لرزش‌های کولر به بدنه داخلی از پارچه برزنتی سالم استفاده می‌شود.

دینام و تسمه کولر آبی جزو اجزایی هستند که در آنها خرابی بیشتری رخ می‌دهد. پد سلولزی طول عمری حدود ۵ سال دارد که این به نسبت پوشال مقدار بیشتری است.

هنگام تعمیر کولر آبی در خوی اگر می‌خواهید هزینه کمتری برایتان داشته باشد بهتر است از تعمیرکار بخواهید در صورت امکان قطعه را برایتان تعمیر کند نه تعویض.

سرمای خروجی کولر آبی با میزان تابش و گرمای آفتاب رابطه عکس دارد. اولین کولرهای آبی باد را از روی قنات‌ها عبور می‌دادند و باعث خنک شدن هوا می‌شدند.

شناور کولر آبی میزان آب داخل کولر را ثابت و تعیین می‌کند. هر زمان بخواهید می‌توانید پد پوشالی کولر آبی خود را با پد سلولزی تعویض کنید.

کولر آبی از سیستم تهویه مطبوع ارزان‌تر است در نتیجه در صورتی که هزینه نصب و نگهداری و هزینه انرژی مصرفی برای شما مهم است کولر آبی را پیشنهاد می‌دهیم.

کولر آبی با ایجاد نم مانع از خشک شدن هوا و ترک خوردن وسایل چوبی می‌شود. برای به چرخش در آوردن فن کولر آبی از الکترو موتور که دو سرعت دارد استفاده می‌شود.

کولر آبی به جهت ایجاد گردش هوا و خیسی آلودگی‌های محیطی را از بین می‌برد.

پرسش‌های متداول درباره تعمیر کولر آبی در خوی

معمولا با آغاز فصل گرما باید پمپ، پوشال‌ها، تسمه‌ها و موتور کولرهای آبی مورد بازبینی و بررسی قرار گیرند. همچنین این فصل زمان مناسبی برای نصب کولر آبی برای منزل یا محل کار شماست. برای سرویس تعویض پوشال، روغن‌کاری موتور و پمپ، بررسی سوراخ بودن یا نبودن کف کولر، بررسی تسمه‌های کولر و... توسط متخصص این حوزه و تعمیرکار کولر بررسی و چک می‌شود. گاهی ممکن است که قطعه‌ای از کولر دچار نقص یا مشکلی باشد که با تعمیر کولر آبی در خوی این قطعه مشکل رفع می‌شود و نیازی به تعوضی آن قطعه و هزینه کردن برای قطعه جدید نیست.
هزینه تعمیر کولر آبی در خوی بسیار به قطعاتی که برای رفع آن مشکل استفاده می‌شود دارد. به طور مثال اگر نیاز به تعویض پمپ کولر آبی داشته باشید اگر پمپ کولر اصل و اورجینال تهیه کنید هزینه بیشتری دارد به نسبت پمپ کولرهای معمولی و چینی که خیلی زود مجددا دچار مشکل و هزینه مجدد می‌شوند. همچنین هزینه تعویض پمپ کولر توسط تعمیرکار هم باید محاسبه شود که برخورداری از یک تعمیرکار منصف و خبره تمام این هزینه‌ها را به حداقل می‌رساند. همچنین با تعویض پوشال سالیانه می‌توانید مشکلات مربوط به کولر آبی را کاهش دهید.
کولر آبی به دلایل متعددی می‌تواند دچار مشکل و خرابی شود که با تعمیر کولر آبی در خوی دوره‌ای این مشکلات و خرابی‌ها به حداقل می‌رسد. عمده مشکلاتی که در کولرهای آبی پدید می‌آید شامل خرابی موتور، دینام، تسمه، خرابی پمپ، سوراخ شدن کف کولر آبی، خرابی شلنگ کولر، قطع آب کولر و... است. به کمک یه تعمیرکار خبره می‌توانید مشکلات کولر را با کمترین زمان و هزینه حل کنید تا بتوانید از هوای خوش کولر آبی در فصل گرما بهره‌مند شوید.