تعمیر کولر آبی در شهریار | بهترین متخصص‌های سال ۱۴۰۳ + تعرفه‌های ۱۴۰۳

بهترین تعمیر کولر آبی در شهریار و هزینه تعمیر کولر آبی در شهریار | 7 موضوع که باید بدانید چیست؟ + تلفن فوری + کد تخفیف مخصوص شما

برای خواندن سریع هر بخش آن را لمس کنید:

تعویض قطعه کولر آبی هنگام تعمیر کولر آبی در شهریار یک راه حل هزینه‌بر اما سریع‌تر است. (بهترین تعمیر کولر آبی در شهریار)

هرچه آب ورودی به کولر آبی توسط پمپ آب کولر بیشتر باشد کولر آبی قدرت بیشتری برای خنک کردن محیط دارد. جنس پوشال‌های استفاده شده در کولر آبی به دو دسته سلولزی و پوشالی تقسیم می‌شود.

کار کردن پمپ بدون آب باعث خرابی موتور و داغ کردن آن می‌شود که این مشکل خسارات هزینه‌بری به کولر آبی وارد می‌کند.

در حالت کلی پد پوشالی ارزان‌تر از پد یا پوشال سلولزی است.

کولر آبی با گردش هوا و رطوبت محیط را ضدعفونی و نظیف می‌کند.

عبور باد از روی قنات‌ها و در ادامه خنک شدن آن اولین ساز و کار کولرهای آبی بوده است.

هزینه و زمان تعمیر کولر آبی در شهریار بستگی به نوع و قطعه خرابی دارد. اگر قطعه نیاز به تعویض داشته باشد زمان کمتری صرف می‌شود اما هزینه بیشتری دارد ولی اگر قطعه با تعمیر رفع مشکل شود زمان بیشتری می‌برد تا مشکل برطرف شود. گاهی ممکن است لرزش‌های بدنه کولر به قطعات داخلی منتقل شود که این امر باعث خرابی قطعات شود بهتر است برای جلوگیری از این اتفاق از پارچه برزنتی استفاده کنید.

کولر آبی هوای محیط و پیرامون شما را تازه و پاک می‌کند.

یکی از معایب کولر آبی صدمه رساندن به لوازم الکتریکی و برقی است.

پد سلولزی به نسبت پد پوشالی طول عمر بیشتری را دارا است. هرچقدر کانال کولر را از تابش و گرمای آفتاب محافظت کنید سرمای خروجی کولر آبی بیشتر می‌شود.

بهترین متخصص‌ها

معیوب شدن پروانه پمپ کولر آبی یکی از دلایل معیوبی کولر است. با تعمیر کولر آبی در شهریار به موقع توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای از این مشکل جلوگیری نمایید.

نقاط ضعف کولر آبی مصرف بالای آب و قدرت اندک در خنک کردن محیط است.

یکی از اتفاقاتی که باعث خرابی پمپ کولر می‌شود کار کردن آن بدون آب است.

تعویض قطعه کولر آبی هنگام تعمیر کولر آبی در شهریار یک راه حل هزینه‌بر اما سریع‌تر است.

در محیط‌هایی که لوازم الکتریکی و برقی زیادی وجود دارد استفاده از کولر آبی به خاطر ایجاد رطوبت پر ریسک است. برای افزایش راندمان کولر آبی بهتر از کانال و بدنه کولر را از گرما و تابش نور خورشید محافظت کنید.

تعمیر کولر آبی در شهریار
تعمیر کولر آبی در شهریار

تلفن فوری

اگر کولر آبی شما پد پوشالی دارد می‌توانید آنها را با پد سلولزی تعویض کنید و از مزیت پدهای سلولزی بهره‌مند شوید.

کولر آبی با تبخیر آب باعث خنک شدن هوا و دمیدن هوای خنک به محیط می‌شود.

پس از پایان فصل گرما و با شروع سرما باید مجدد کولر آبی سرویس شود تا برای فصل گرمای بعدی آماده باشد.

بهتر است قبل از جمع کردم کوار آبی در فصل سرما کولر را مجدد سرویس کنید. برای تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی در کولر آبی از پمپ آب استفاده می‌شود.

یکی از دلایل خرابی پمپ کولر آبی نفوذ آب به داخل موتور پمپ است که به کمک تعمیر کولر آبی در شهریار این مشکل با کمترین هزینه رفع می‌شود.

دینام و تسمه کولر آبی جزو اجزایی هستند که در آنها خرابی بیشتری رخ می‌دهد. (تعرفه تعمیر کولر آبی در شهریار)

عملکرد کولر آبی مانند بدن انسان است. زمانی که تعریق می‌کنیم با بخار عرق بدن ما خنک می‌شود این اتفاق در کولر آبی تکرار و باعث خنک شدن هوا می‌شود.

درخواست تعمیر کولر آبی در شهریار

مزیت پد سلولزی طول عمر آن است که باید هر ۵ سال تعویض شود. پوشال کولر را خودتان با تهیه پوشال از مغازه‌های موثق می‌توانید تعویض کنید اما چون کار تخصصی است بهتر است از یک فرد متبحر کمک بگیرید.

نور و گرمای خورشید باعث داغ شدن کابین کولر آبی و آب داخل آن می‌شود درنتیجه هوا سخت‌تر گرم خواهد شد برای جلوگیری از این اتفاق کولر آبی را دور از نور خورشید قرار دهید. یکی از لوازمی که در کولر آبی دچار مشکل و خرابی می‌شود پمپ کولر است. از پمپ کولر برای جابه‌جایی مایعات استفاده می‌شود.

تعمیر کولر آبی در شهریار
تعمیر کولر آبی در شهریار

هوای خنک خروجی از کولر آبی حاصل تبخیر آب موجود در مخزن کولر و جذب گرما است.

برای جلوگیری از خشک شدن هوا و خرابی لوازم چوبین خود از کولر آبی استفاده کنید.

فن کولر آبی به کمک الکترو موتور دو سرعته به چرخش در می‌آید. آب از طریق شلنگ وارد کولر آبی می‌شود و از طریق پمپ خنک خواهد شد.

در صورتی که می‌خواهید برای کولر آبی خود پوشال ارزان‌تر و اقتصادی‌تری انتخاب کنید پد پوشالی انتخاب بهتری است. شناور کولر آبی میزان آب داخل کولر را ثابت و تعیین می‌کند.

اگر می‌خواهید از برتری‌های پد سلولزی بهره‌مند شوید می‌توانید پدهای پوشالی را با این نوع پد تعویض کنید.

پروانه کولر جزو اجزای کولر آبی است که احتما خرابی در آن بالا است با تعمیر کولر آبی در شهریار دوره‌ای می‌توانید از این خرابی جلوگیری کنید.

برای جلوگیری از انتقال لرزش‌های کولر به بدنه داخلی از پارچه برزنتی سالم استفاده می‌شود.

الکترو موتور دو سرعته فن کولر آبی را به چرخش در می‌آورد. در نسخه‌های سنتی و اولیه کولر آبی با عبور باد از روی قنات‌ها هوا خنک می‌شد.

بهتر است هر ساله پوشال کولر تعویض و یک پوشال باکیفیت و نو جایگزین آن شود. می‌توانید به کمک یک تعمیرکار حرفه‌ای پوشال‌های کولرتان را تعویض و با یک پوشال باکیفیت جایگزین نمایید.

به طور کلی پوشال کولر آبی که به آن پد نیز گفته می‌شود به دو دسته سلولزی و پوشالی تقسیم می‌شود. - هزینه تعمیر کولر آبی در شهریار.

در صورتی که به هوای پاکیزه و تازه در محیط پیرامون خود نیاز دارید کولر آبی گزینه مناسبی برای شماست.

اواسط بهار و قبل از شروع گرما بهترین زمان برای نصب کولر آبی است.

پرسش‌های متداول درباره تعمیر کولر آبی در شهریار

معمولا با آغاز فصل گرما باید پمپ، پوشال‌ها، تسمه‌ها و موتور کولرهای آبی مورد بازبینی و بررسی قرار گیرند. همچنین این فصل زمان مناسبی برای نصب کولر آبی برای منزل یا محل کار شماست. برای سرویس تعویض پوشال، روغن‌کاری موتور و پمپ، بررسی سوراخ بودن یا نبودن کف کولر، بررسی تسمه‌های کولر و... توسط متخصص این حوزه و تعمیرکار کولر بررسی و چک می‌شود. گاهی ممکن است که قطعه‌ای از کولر دچار نقص یا مشکلی باشد که با تعمیر کولر آبی در شهریار این قطعه مشکل رفع می‌شود و نیازی به تعوضی آن قطعه و هزینه کردن برای قطعه جدید نیست.
هزینه تعمیر کولر آبی در شهریار بسیار به قطعاتی که برای رفع آن مشکل استفاده می‌شود دارد. به طور مثال اگر نیاز به تعویض پمپ کولر آبی داشته باشید اگر پمپ کولر اصل و اورجینال تهیه کنید هزینه بیشتری دارد به نسبت پمپ کولرهای معمولی و چینی که خیلی زود مجددا دچار مشکل و هزینه مجدد می‌شوند. همچنین هزینه تعویض پمپ کولر توسط تعمیرکار هم باید محاسبه شود که برخورداری از یک تعمیرکار منصف و خبره تمام این هزینه‌ها را به حداقل می‌رساند. همچنین با تعویض پوشال سالیانه می‌توانید مشکلات مربوط به کولر آبی را کاهش دهید.
کولر آبی به دلایل متعددی می‌تواند دچار مشکل و خرابی شود که با تعمیر کولر آبی در شهریار دوره‌ای این مشکلات و خرابی‌ها به حداقل می‌رسد. عمده مشکلاتی که در کولرهای آبی پدید می‌آید شامل خرابی موتور، دینام، تسمه، خرابی پمپ، سوراخ شدن کف کولر آبی، خرابی شلنگ کولر، قطع آب کولر و... است. به کمک یه تعمیرکار خبره می‌توانید مشکلات کولر را با کمترین زمان و هزینه حل کنید تا بتوانید از هوای خوش کولر آبی در فصل گرما بهره‌مند شوید.