تعمیر کولر آبی در کاشان | ۷ نکته مهم که نمی‌دانید چیست؟ + کد تخفیف برای شما

تعرفه تعمیر کولر آبی در کاشان و هزینه تعمیر کولر آبی در کاشان | 10 موضوع مهم + شماره تلفن فوری + تعرفه‌های سال ۱۴۰۱

پوشال کولر را خودتان با تهیه پوشال از مغازه‌های معتبر می‌توانید تعویض کنید اما چون کار تخصصی است بهتر است از یک فرد متبحر کمک بگیرید. کولر آبی از سیستم تهویه مطبوع ارزان‌تر است در نتیجه در صورتی که هزینه نصب و نگهداری و هزینه انرژی مصرفی برای شما مهم است کولر آبی را پیشنهاد می‌دهیم. تعویض قطعه کولر آبی هنگام تعمیر کولر آبی در کاشان یک راه حل هزینه‌بر اما سریع‌تر است.

برای آنکه قدرت خنک‌کنندگی کولر آبی را افزایش دهید میزان آن ورودی به وسیله پمپ را افزایش دهید.

کولر آبی هوای محیط و پیرامون شما را تازه و پاکیزه می‌کند.

با یک متخصص و تعمیرکار حرفه‌ای می‌توانید تعمیر کولر آبی در کاشان بخصوص در بخش پروانه کولر را به موقع شناسایی و تعمیر کنید.

پمپ کولر آبی به دلیل نفوذ آب قطعه پر ریسکی برای خرابی است اما با تعمیر کولر آبی در کاشان این مشکل برطرف می‌شود. سطح آب داخل کولر برای سلامت پمپ آب بسیار اهمیت دارد که حفظ و تعیین سطح آب کولر به عهده شناور کولر است.

پدها یا پوشال‌های کولر آبی به دو دسته تقسیم می‌شود: سلولزی و پوشالی. در بدن انسان زمانی که عرق می‌کنیم با بخار عرق احساس خنکی می‌کنیم که این تماما مشابه عملکرد کولر آبی است.

پد سلولزی طول عمری حدود ۵ سال دارد که این به نسبت پوشال مقدار بیشتری است.

با انجام دوره‌ای تعمیر کولر آبی در کاشان از خرابی و نفوذ آب به داخل پمپ آب جلوگیری کنید.

تعرفه تعمیر کولر آبی در کاشان

کولر آبی با برق کار می‌کند و برای اینکه این برق بتواند کولر را به حرکت وادارد از پمپ کولر آبی استفاده می‌شود. هوای خنک خروجی از کولر آبی حاصل تبخیر آب موجود در مخزن کولر و جذب گرما است.

تعرفه تعمیر کولر آبی در کاشان | پارچه برزندتی لرزش‌های بدنه کولر را می‌گیرد و از انتقال آن جلوگیری می‌کند.

دینام و تسمه کولر آبی جزو اجزایی می‌باشند که در آنها خرابی بیشتری رخ می‌دهد.

تعمیر کولر آبی در کاشان
تعمیر کولر آبی در کاشان

هر زمان بخواهید می‌توانید پد پوشالی کولر آبی خود را با پد سلولزی تعویض کنید.

کولرهای آبی ظرفیت‌های متفاوتی دارد که امروزه تا ظرفیت ۱۳۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه ساخته می‌شود.

برای نصب کولر آبی قبل از شروع فصل گرما یعنی اواسط بهار بهترین زمان است. (تعمیر کولر آبی در کاشان)

ظرفیت کولرهای آبی بر اساس نیاز و محیط اندازه‌گیری می‌شود. در حال حاضر بیشترین ظرفیت کولر آبی ۱۳۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه است. هزینه و زمان تعمیر کولر آبی در کاشان وابستگی به نوع و قطعه خرابی دارد. در صورتی که قطعه نیاز به تعویض داشته باشد زمان کمتری صرف می‌شود اما هزینه بیشتری دارد ولی در صورتی که قطعه با تعمیر رفع مشکل شود زمان بیشتری می‌برد تا مشکل برطرف شود.

هزینه تعمیر کولر آبی در کاشان

پمپ کولر وظیفه جابه‌جایی مایعات را در کولر آبی مسئول است که به طور معمول امکان خرابی در این قطعه بالاست.

هنگامی که پمپ یا موتور کولر آبی دچار مشکل شوند بوی سوختگی و داغی به مشام می‌رسد که در این صورت حتما باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

برای ایجاد محیطی پاکیزه و بدون آلودگی کولر آبی به دلیل به گردش در آوردن هوا انتخاب مناسبی است.

سرویس پمپ آب، پوشال‌ها، تسمه و موتور کولر آبی قبل از شروع فصل گرما الزامی است.

برای افزایش راندمان کولر آبی بهتر از کانال و بدنه کولر را از گرما و تابش نور خورشید محافظت کنید.

در صورتی که می‌خواهید از مزایای پد سلولزی بهره‌مند شوید می‌توانید پدهای پوشالی را با این نوع پد تعویض کنید.

بعد از پایان فصل گرما و با شروع سرما باید مجدد کولر آبی سرویس شود تا برای فصل گرمای بعدی آماده باشد. یکی از اتفاقاتی که باعث خرابی پمپ کولر می‌شود کار کردن آن بدون آب است.

در نسخه‌های سنتی و اولیه کولر آبی با عبور باد از روی قنات‌ها هوا خنک می‌شد.

قدرت خنک‌کنندگی کولر آبی به مقدار ورودی آب به وسیله پمپ کولر وابستگی دارد. هرچه آب ورودی به وسیله پمپ بیشتر خنک‌کنندگی هم بیشتر می‌شود.

بهتر است هر ساله پوشال کولر تعویض و یک پوشال باکیفیت و نو جایگزین آن شود. می‌توانید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای پوشال‌های کولرتان را تعویض و با یک پوشال باکیفیت جایگزین نمایید. پوشال کولر را در مغازه‌های ابزارفروشی به فروش میرسانند اما بهتر است برای تعویض از یک تعمیرکار کولر آبی مشورت بگیرید.

بهترین متخصص‌ها

کولر آبی با گردش هوا و رطوبت محیط را ضدعفونی و پاکیزه می‌کند. اولین کولرهای آبی باد را از روی قنات‌ها عبور می‌دادند و باعث خنک شدن هوا می‌شدند. مناسب‌ترین زمان برای نصب کولر آبی چند هفته قبل از شروع فصل گرماست.

شناور کولر آبی میزان آب داخل کولر را ثابت و تعیین می‌کند.

کولر آبی با خلق رطوبت مانع از خشک شدن هوا و ترک خوردن وسایل چوبی می‌شود. قبل از شروع فصل گرما پمپ آب، پوشال‌ها، تسمه و موتور کولر آبی را چک کنید.

برای به چرخش در آوردن فن کولر آبی از الکترو موتور که دو سرعت دارد استفاده می‌شود.

تعمیر کولر آبی در کاشان
تعمیر کولر آبی در کاشان

توجه به عملکرد، صدا و بوی کولر آبی بسیار اهمیت دارد زیرا روشی برای عیب‌یابی کولر است. الکترو موتور دو سرعته فن کولر آبی را به چرخش در می‌آورد. (هزینه تعمیر کولر آبی در کاشان)

خراب شدن پروانه پمپ کولر آبی یکی از دلایل خرابی کولر است. با تعمیر کولر آبی در کاشان به موقع به کمک یک تعمیرکار حرفه‌ای از این مشکل جلوگیری نمایید.

نقاط ضعف کولر آبی مصرف بالای آب و قدرت کم در خنک کردن محیط است.

برای محافظت از کولر آبی در برابر تابش و گرمای خورشید بهتر است کولر را در سایه قرار دهید.

با شروع فصل سرما کولر آبی مجدد باید سرویس و جمع‌آوری شود تا برای فصل گرمای پیشرو آماده و بدون هیچ مشکلی باشد.

پوشال کولر را خودتان با تهیه پوشال از مغازه‌های معتبر می‌توانید تعویض کنید اما چون کار تخصصی است بهتر است از یک فرد متبحر کمک بگیرید. کولر آبی از سیستم تهویه مطبوع ارزان‌تر است در نتیجه در صورتی که هزینه نصب و نگهداری و هزینه انرژی مصرفی برای شما مهم است کولر آبی را پیشنهاد می‌دهیم. تعویض قطعه کولر آبی هنگام تعمیر کولر آبی در کاشان یک راه حل هزینه‌بر اما سریع‌تر است.

مزیت پد سلولزی طول عمر آن است که باید هر ۵ سال تعویض شود.

سرمای خروجی کولر آبی با میزان تابش و گرمای آفتاب رابطه عکس دارد.

پرسش‌های متداول درباره تعمیر کولر آبی در کاشان

معمولا با آغاز فصل گرما باید پمپ، پوشال‌ها، تسمه‌ها و موتور کولرهای آبی مورد بازبینی و بررسی قرار گیرند. همچنین این فصل زمان مناسبی برای نصب کولر آبی برای منزل یا محل کار شماست. برای سرویس تعویض پوشال، روغن‌کاری موتور و پمپ، بررسی سوراخ بودن یا نبودن کف کولر، بررسی تسمه‌های کولر و... توسط متخصص این حوزه و تعمیرکار کولر بررسی و چک می‌شود. گاهی ممکن است که قطعه‌ای از کولر دچار نقص یا مشکلی باشد که با تعمیر کولر آبی در کاشان این قطعه مشکل رفع می‌شود و نیازی به تعوضی آن قطعه و هزینه کردن برای قطعه جدید نیست.
هزینه تعمیر کولر آبی در کاشان بسیار به قطعاتی که برای رفع آن مشکل استفاده می‌شود دارد. به طور مثال اگر نیاز به تعویض پمپ کولر آبی داشته باشید اگر پمپ کولر اصل و اورجینال تهیه کنید هزینه بیشتری دارد به نسبت پمپ کولرهای معمولی و چینی که خیلی زود مجددا دچار مشکل و هزینه مجدد می‌شوند. همچنین هزینه تعویض پمپ کولر توسط تعمیرکار هم باید محاسبه شود که برخورداری از یک تعمیرکار منصف و خبره تمام این هزینه‌ها را به حداقل می‌رساند. همچنین با تعویض پوشال سالیانه می‌توانید مشکلات مربوط به کولر آبی را کاهش دهید.
کولر آبی به دلایل متعددی می‌تواند دچار مشکل و خرابی شود که با تعمیر کولر آبی در کاشان دوره‌ای این مشکلات و خرابی‌ها به حداقل می‌رسد. عمده مشکلاتی که در کولرهای آبی پدید می‌آید شامل خرابی موتور، دینام، تسمه، خرابی پمپ، سوراخ شدن کف کولر آبی، خرابی شلنگ کولر، قطع آب کولر و... است. به کمک یه تعمیرکار خبره می‌توانید مشکلات کولر را با کمترین زمان و هزینه حل کنید تا بتوانید از هوای خوش کولر آبی در فصل گرما بهره‌مند شوید.