ایزوگام در اردبیل | تلفن بهترین‌ها + ۷ موضوع که باید بدانید چیست؟

تعرفه ایزوگام در اردبیل و هزینه ایزوگام در اردبیل | تعرفه‌های سال ۱۴۰۳ + بهترین‌ها + تخفیف مخصوص شما

اگر می‌خواهید مکان‌هایی که تردد ماشین و انسان در آن زیاد است را ایزوگام کنید ایزوگام با روکش سنگریزه مناسب‌ترین انتخاب است. از الزامات نصب ایزوگام در اردبیل عاری بودن محل از هرگونه خاک و رطوبت است. عایق پشت بام دارای دو لایه شیشه‌ای و پلی استری به صورت چسبیده روی هم است.

اگر ایزوگام با عمر طولانی‌تر مد نظرتان است بهتر است ایزوگام قیر خالص را انتخاب کنید. بافت ایزوگام لزج و چسبناک به شکل دارای حالت جامد است و از هیدروکربن ساخته شده است.

عمر مفید ایزوگام به طور متوسط ۱۰ سال است البته عوامل محیطی بر روی عمر ایزوگام خیلی تاثیرگذار است.

عایق طبیعی پشت بام از فلت شیشه و پلی استر تشکیل شده است.

جذب شیره پلی‌استر در ایزوگام باید یکدست باشد و حالتی برش خورده یا چروک افتاده نداشته باشد.

برای پوشش پشت بام ها بهتر است از ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت استفاده کنید. ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت کیفیت پایین‌تری به نسبت ایزوگام قیر خالص دارد.

ایزوگام مازوت بیشتر در پوشش پشت‌بام، باتری اتومبیل و اندودکاری استفاده می‌شود. ایزوگام در دمای بالای ۶۰ درجه دارای حالت نرم و چسبناک است.

ایزوگام دارای حالت جامد با یک مشعل گرم و نرم می‌شود و به سطح سقف می‌چسبد و همین باعث ایجاد یک عایق مناسب در برابر آب و رطوبت می‌شود.

منازلی که در مناطق سردسیری قرار دارند به ایزوگام نیاز بیشتری پیدا می‌کنند.

تعرفه ایزوگام در اردبیل | ایزوگام‌ها بر اساس شکل ظاهری به دو دسته تقسیم می‌شوند: ایزوگام عادی و ایزوگام برش خورده.

یکی از انواع ایزوگام، ایزوگام عادی است که یک متر عرض و ۱۰ متر طول دارد.

تعرفه ایزوگام در اردبیل

عرض ایزوگام عادی به طور متوسط یک متر و طول آن ۱۰ متر است.

برای داشتن پوشش عایق متناسب حتما در هنگام تهیه ایزوگام در اردبیل به نشان استاندارد آن دقت نمایید.

به دلیل مسایل اقتصادی و نبود امکانات در گذشته از قیر و آسفالت به جای ایزوگام استفاده می‌کردند.

مناسب‌ترین زمان برای نصب ایزوگام در اردبیل تابستان و فصل گرماست چون رطوبت و بارندگی خیلی اندک است و آسان‌تر ایزوگام‌ها به سقف می‌چسبند.
بهتر است زمان ایزوگام در اردبیل را به تابستان موکول کنید تا سطح پشت‌بام از خیسی و آب نظیف باشد.

ایزوگام در پشت‌بام‌ها، نمای ساختمان، ایرانیت، پی ساختمان، کانال‌های آبیاری، سرویس‌های بهداشتی، سردخانه‌ها، سدها و... استفاده می‌شود.

ایزوگام در اردبیل
ایزوگام در اردبیل

قیر گونی و آسفالت جایگزین‌های قدیمی ایزوگام بوده‌اند که امروزه دیگر جایگاهی ندارند. رنگ مشکی ایزوگام آن را مانند آسفالت نشان می‌دهد به همین خاطر گاهی به آن پوشش آسفالت نیز گفته می‌شود.

هزینه ایزوگام در اردبیل

اگر می‌خواهید مکان‌هایی که تردد ماشین و انسان در آن زیاد است را ایزوگام کنید ایزوگام با روکش سنگریزه مناسب‌ترین انتخاب است. از الزامات نصب ایزوگام در اردبیل عاری بودن محل از هرگونه خاک و رطوبت است. عایق پشت بام دارای دو لایه شیشه‌ای و پلی استری به صورت چسبیده روی هم است.

قیر با آهک، ماسه و پلیمرها ترکیب می‌شوند و ایزوگام را می‌سازند. در لحظه نصب ایزوگام بر روی پشت بام به جذب شیره پلی استر توجه نمایید. رول‌های ایزوگام باید در بسته‌بندی‌ های کاغذی یا پلاستیکی بسته‌ بندی شوند.

ایزوگام مرغوب باید ۱۰۰٪ از پلی‌استر ساخته شود تا پوشش عایق مطلوبی داشته باشد.

ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت عمر کمتری به نسبت ایزوگام قیر خالص دارد.

ایزوگام هم تک لایه دارد هم دو لایه و هر رول ایزوگام ۱۰ متر است.

بهترین ایزوگام در اردبیل

اگر وزن ایزوگام بیشتر از ۴۰ کیلوگرم باشد آن ایزوگام از نظر فنی دارای مشکل است. ایزوگام قیر خالص ۶۰-۷۰ انتخاب بهتری به نسبت ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت است.

برای آنکه ایزوگام یک پوشش بی‌نقص برای مکان‌های حفاظتی باشد باید در برابر سایش، خوردگی و نور فرابنفش مقاوم باشد. در هنگام تهیه ایزوگام در اردبیل باید استاندارد ایزوگام، ضمانت‌نامه کتبی و بیمه‌نامه معتبر را از فروشنده اخذ نمایید.

بهترین ایزوگام در اردبیل | ایزوگام از سقف ساختمان‌های مسکونی و اداری در برابر بارندگی محافظت می‌کند. در صورت مراقبت صحیح و نگهداری درست از ایزوگام این پوشش عایقی تا ۱۰ سال عمر می‌کند.

ایزوگام استاندارد نباید در دمای ۱۰ تا ۶۰ درجه نرم، دارای حالت چسبنده و لزج باشد.

از الزامات ضروری نصب ایزوگام بر روی سطوح می‌توان به مشعل اشاره کرد.

ایزوگام در اردبیل
ایزوگام در اردبیل

ایزوگام یک پوشش محافظتی پشت بام در برابر نم، بخار و گرماست.

ایزوگام از هیدروکربن ساخته شده و جامد و بسیار چسبناک و لزج است.

چطور انتخابی درست کنیم؟

یک پوشش عایق مناسب و مطلوب از ایزوگام باید دارای ۱۰۰٪ پلی استر باشد.

ایزوگام روی لبه‌های پشت‌بام هم پیش‌روی می‌کند تا یک عایق خیلی خوب در برابر آب بسازد. برای عایق سرویس بهداشتی بهتر است از ایزوگام بدون روکش آلومینیوم استفاده کنید.

ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۶۰-۷۰ از انواع اصلی ایزوگام‌هاست. در هنگام نصب ایزوگام نباید هیچ چروکی روی سطح ایزوگام باشد و باید به صورت کامل پوشش صاف و یکدستی ایجاد کند. - بهترین ایزوگام در اردبیل.

در سقف‌های شیروانی به جهت اهمیت ظاهری که دارا می‌باشند معمولا از ایزوگام برش خورده استفاده میشود. برای ایزوگام سقف که در برابر نور مستقیم آفتاب است بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیوم استفاده شود. (هزینه ایزوگام در اردبیل)

برای جلوگیری از هدر رفت آب و خراب شدن استخر بهتر است کف استخر را ایزوگام کنید. در هنگام خرید ایزوگام توجه فرمایید که ایزوگام در دو نوع تک لایه و دو لایه عرضه می‌شود.

ایزوگام با روکش سنگریزه و ایزوگام طرح‌دار از انواع ایزوگام بر مبنای پوشش رویی است. رول‌های ایزوگام تنها به کمک گرمای مشعل به حالت نرم و لزج درمی‌آیند. رویه ایزوگام باید تماما پوششی صاف و یکدست داشته باشد تا ظاهری بی‌نقص و مقاوم از خود به جای بگذارد.

برای نصب بهتر ایزوگام در اردبیل ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و خیسی باشد. (درخواست ایزوگام در اردبیل)

ایزوگام در پارکینگ‌های طبقاتی، دامداری‌ها، استخر‌ها، تونل‌ها، مرغداری‌ها، مخازن آب و... استفاده می‌شود.

ایزوگام یک بافت دارای حالت جامد و سفت دارد که به وسیله مشعل گرم و نرم می‌شود تا به سادگی به سطح سقف بچسبد.

مشعل از تجهیزات ضروری نصب ایزوگام بر روی سقف و مکان‌های دیگر است.

از ایزوگام برای کف استخر هم استفاده می‌شود تا آب و رطوبت به زمین زیر استخر نفوذ نکند.

پرسش‌های متداول درباره ایزوگام در اردبیل

بهتر از ایزوگام در اردبیل در فصول گرم سال انجام شود تا ایزوگام به خوبی به کف موضع بچسبد.
به طور کلی انواع ایزوگام در اردبیل به دو دسته ایزوگام عادی و برش خورده تقسیم می‌شود.
هزینه انجام ایزوگام در اردبیل وابسته به متراژ و کیفیت ایزوگام استفاده شده است. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. بازدید انجام ایزوگام در اردبیل رایگان است.