ایزوگام در شهرکرد | تعرفه‌های سال ۱۴۰۳ + ۱۱ موضوع جالب که قبل از تصمیم باید بدانید

تعرفه ایزوگام در شهرکرد و درخواست ایزوگام در شهرکرد | چطور انتخابی درست کنیم؟ + بهترین متخصص‌ها + 12 نکته جالب که باید بدانید

برای نصب بهتر ایزوگام در شهرکرد ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و خیسی باشد. پیش از نصب ایزوگام در شهرکرد باید سطح پشت‌بام خشک، تمیز و عاری از هرگونه خاک و نم باشد.

ایزوگام از هیدروکربن ساخته شده و جامد و بسیار دارای حالت چسبنده و لزج است.

درخواست ایزوگام در شهرکرد | برای داشتن پوشش عایقی مستحکم و مقاوم از ایزوگام دو لایه استفاده کنید. ایزوگام در پارکینگ‌های طبقاتی، دامداری‌ها، استخر‌ها، تونل‌ها، مرغداری‌ها، مخازن آب و... استفاده می‌شود.

ایزوگام ها را تنها در بسته‌ بندی کاغذی و یا پلاستیکی تهیه نمایید. ایزوگام عادی یکی از انواع ایزوگام بر پایه تقسیم بندی شکل ظاهری است.

ایزوگام به دلیل رنگ سیاهی که دارد به پوشش آسفالت نیز مشهور است.

در لحظه خرید ایزوگام توجه فرمایید که ایزوگام در دو نوع تک لایه و دو لایه عرضه می‌شود. ایزوگام دو لایه ظاهری خشک و ضخیم دارد که سخت تر از ایزوگام یک لایه شکل می‌گیرد.

ایزوگام جامد با یک مشعل گرم و نرم می‌شود و به رویه سقف می‌چسبد و همین باعث ایجاد یک عایق مناسب در برابر آب و رطوبت می‌شود.

برای ایجاد یک پوشش ضدآب و خیسی ابتدا باید به وسیله مشعل ایزوگام را گرم و به حالت نرم درآورد.

اگر می‌خواهید مکان‌هایی که تردد ماشین و انسان در آن زیاد است را ایزوگام کنید ایزوگام با روکش سنگریزه مناسب‌ترین انتخاب است.

۱۲ نکته جالب که باید بدانید

رنگ سیاه ایزوگام آن را مانند آسفالت نشان می‌دهد به همین دلیل گاهی به آن پوشش آسفالت نیز گفته می‌شود. برای پوشش پشت بام ها بهتر است از ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت استفاده کنید.

ایزوگام با روکش آلومینیوم و ایزوگام بدون روکش آلومینیوم از انواع ایزوگام بنا به پوشش رویی است.

وزن معمول و طبیعی هر رول ایزوگام استاندارد حداکثر ۴۰ کیلوگرم است.

ایزوگام ۱۰ متر طول دارد و به صورت تک لایه و دولایه عرضه می‌شود.

ایزوگام در حالت رول در دمای ۱۰ تا ۶۰ درجه نباید چسبندگی داشته باشید. ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت نسبت به تغییر دما حساسیت کمتری دارد.

ایزوگام برش‌خورده برای عایق کردن سقف‌های شیروانی استفاده می‌شود و ظاهری زیبا دارد. برای اندودکاری و باتری اتومبیل بهتر است از ایزوگام مازوت استفاده کنید.

ایزوگام تک لایه ظریف‌ تر و منعطف‌ تر از ایزوگام دو لایه است. - هزینه ایزوگام در شهرکرد.

عایق پشت بام دارای دو لایه شیشه‌ای و پلی استری به صورت چسبیده روی هم است.

ایزوگام در شهرکرد
ایزوگام در شهرکرد

ایزوگام یک پوشش محافظتی پشت بام در برابر رطوبت، بخار و گرماست.

درخواست ایزوگام در شهرکرد

برای آنکه ایزوگام در شهرکرد به خوبی به سقف بچسبد لازم است نصب ایزوگام را در فصل گرما انجام دهید.

ایزوگام با روکش سنگریزه برای مکان‌های پرتردد استفاده می‌شود و ظاهری زیبا دارد.

ایزوگام به خاطر ترکیبات شیمیایی که داراست در برابر برابر نور فرابنفش، سایش و خوردگی مقاوم هستند.

درخواست ایزوگام در شهرکرد | به ترکیب هیدروکربن که جامد و بسیار چسبناک است ایزوگام گفته می‌شود.

ایزوگام طرح‌دار برای نمای ساختمان و زیبایی نما استفاده می‌شود. ایزوگام ‌طرح‌دار در طرح‌های آجری، چمنی، شش ضلعی آبی و طوسی و سبز و همچنین پارکت و سنگ به فروش می‌رسد.

ایزوگام در شهرکرد

برای داشتن یک پوشش عایق خوب در برابر آب بهتر است ایزوگام را تا روی لبه‌های پشت‌بام پیش ببرید. (ایزوگام در شهرکرد)

برای عایق سرویس بهداشتی بهتر است از ایزوگام بدون روکش آلومینیوم استفاده کنید.

سطح ایزوگام باید کاملا پوششی صاف و یکدست داشته باشد تا ظاهری بی‌نقص و مقاوم از خود به جای بگذارد.

ایزوگام مرغوب باید ۱۰۰٪ از پلی‌استر ساخته شود تا پوشش عایق مطلوبی داشته باشد.

ایزوگام در پشت‌بام‌ها، نمای ساختمان، ایرانیت، پی ساختمان، کانال‌های آبیاری، سرویس‌های بهداشتی، سردخانه‌ها، سدها و... استفاده می‌شود.

ایزوگام در شهرکرد
ایزوگام در شهرکرد

تعرفه ایزوگام در شهرکرد | در صورتی که وزن ایزوگام بیشتر از ۴۰ کیلوگرم باشد آن ایزوگام از نظر فنی دارای مشکل است. از مواد تشکیل دهنده ایزوگام می‌شود به قیر، آهک، ماسه و پلیمرها اشاره کرد.

ایزوگام بر اساس ماده تشکیل‌دهنده به دو دسته تقسیم می‌شود: ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۶۰-۷۰ و ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت. (بهترین ایزوگام در شهرکرد)

تعرفه ایزوگام در شهرکرد | اگر می‌خواهید افزون بر پوشش نمای ساختمان ظاهری زیبا به آن ببخشید می‌توانید از ایزوگام با طرح‌های آجری، شش ضلعی آبی و طوسی و سبز یا پارکت و سنگ استفاده کنید. ایزوگام بدون روکش آلومینیم برای عایق سرویس‌های بهداشتی، پی و... استفاده می‌شود.

۱۰ سال عمر مفید ایزوگام در صورت نگهداری صحیح از آن است. در هنگام تهیه ایزوگام در شهرکرد باید استاندارد ایزوگام، ضمانت‌نامه کتبی و بیمه‌نامه معتبر را از فروشنده اخذ نمایید.

ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۶۰-۷۰ از انواع اصلی ایزوگام‌هاست.

ایزوگام قیر خالص عمری طولانی‌تر به نسبت ایزوگام دمیده با استفاده از مازوت دارد. سقف منازل در معرض نم، بخار و گرمای بسیاریست که این امر باعث آسیب به سقف می‌شود. برای محافظت از سقف ایزوگام امن‌ترین انتخاب است.

عایق بام دو لایه نمدی است که لایه زیری از فلت شیشه و لایه رویی پلی‌استر است.

نشان استاندارد ایزوگام، ضمانت‌نامه کتبی و بیمه‌نامه معتبر از عواملی است که در هنگام تهیه ایزوگام در شهرکرد باید به آنها توجه شود. ایزوگام در دمای بالای ۶۰ درجه دارای حالت نرم و چسبناک است.

برای نصب بهتر ایزوگام در شهرکرد ضروری‌ست که پشت بام تمیز، خشک و عاری از هرگونه خاک و خیسی باشد. پیش از نصب ایزوگام در شهرکرد باید سطح پشت‌بام خشک، تمیز و عاری از هرگونه خاک و نم باشد.

ایزوگام‌ها حالت رولی و جامد و محکم دارند که به کمک مشعل نرم و چسبناک می‌شود. اگر ایزوگام با عمر طولانی‌تر مد نظرتان است بهتر است ایزوگام قیر خالص را انتخاب کنید.

ایزوگام مازوت نرم‌تر از قیر خالص است و حساسیت کمتری به تغییر دما دارد.

ایزوگام از قیر، آهک، ماسه و پلیمر ساخته می‌شود که حالتی سفت و سخت دارد. در قدیم به جای ایزوگام از آسفالت و قیر گونی استفاده می‌شده است.

مناسب‌ترین زمان برای نصب ایزوگام در شهرکرد تابستان و فصل گرماست چون خیسی و بارندگی خیلی کم است و راحت‌تر ایزوگام‌ها به سقف می‌چسبند.

ایزوگام‌ها بر اساس پوشش رویی به ۴ دسته تقسیم می‌شوند: ایزوگام با روکش آلومینیم، ایزوگام بدون روکش آلومینیم، ایزوگام با روکش سنگریزه و ایزوگام طرح‌دار.

پرسش‌های متداول درباره ایزوگام در شهرکرد

هزینه انجام ایزوگام در شهرکرد وابسته به متراژ و کیفیت ایزوگام استفاده شده است. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. بازدید انجام ایزوگام در شهرکرد رایگان است.
بهتر از ایزوگام در شهرکرد در فصول گرم سال انجام شود تا ایزوگام به خوبی به کف موضع بچسبد.
به طور کلی انواع ایزوگام در شهرکرد به دو دسته ایزوگام عادی و برش خورده تقسیم می‌شود.